TDi a UNI vyfuk REMUS

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

TDi a UNI vyfuk REMUS

Příspěvek od C...arlos »

odesel mi origo vejfuck, tak jsem zacal premyslet, jestli by tam sel nejakej univerzalni vejfuk, ted ma renocar nejaky akce na univerzaly.. takze otazka je jednoducha. Ma to cenu?

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

Záleží co od toho očekáváš. Já tam mám univerzál. Výkon je furt stejnej. A zvuk? To je taky skoro to samý.
Mám ho tam spíš na parádu.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

Tunmaster píše:Záleží co od toho očekáváš. Já tam mám univerzál. Výkon je furt stejnej. A zvuk? To je taky skoro to samý.
Mám ho tam spíš na parádu.
no o vykon mi nejde.. ze zvukem sem pocital s trosku lepsim,ale taky o to moc nejde....jakej mas ten univerzal a taky TDi???

Uživatelský avatar
cutik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.b.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cutik »

C...arlos píše:
Tunmaster píše:Záleží co od toho očekáváš. Já tam mám univerzál. Výkon je furt stejnej. A zvuk? To je taky skoro to samý.
Mám ho tam spíš na parádu.
no o vykon mi nejde.. ze zvukem sem pocital s trosku lepsim,ale taky o to moc nejde....jakej mas ten univerzal a taky TDi???
To me taky zajima,protoze sem se tady ptal kazdyho jakej vejfuck mam dat na moje Tdi a zadna realna odpoved.... :-(

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

no prave, je to docela smutny..ale vetsinou rikaji, ze to nema cenu...nevim...

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phobos »

C...arlos píše:no prave, je to docela smutny..ale vetsinou rikaji, ze to nema cenu...nevim...
u naftaku nikdy nedosahnes zvuku jako u benzinu tak to proste je a pokud si tam das s koncovkou nahoru tak budes mit okourenou pr**l jako ja jeste ze mam cernyho draka tak to neni tak videt kamos ma zlutyho kanarka a cernou pr**l ma pekne
Přílohy
Snimek008.jpg
Snimek008.jpg (43.51 KiB) Zobrazeno 1371 x
Naposledy upravil(a) phobos dne 28.08.2006 20:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od C...arlos »

phobos píše:
C...arlos píše:no prave, je to docela smutny..ale vetsinou rikaji, ze to nema cenu...nevim...
u naftaku nikdy nedosahnes zvuku jako u benzinu tak to proste je a pokud si tam das s koncovkou nahoru tak budes mit okourenou pr**l jako ja jeste ze mam cernyho draka tak to neni tak videt kamos ma zlutyho kanarka a cernou pr**l ma pekne
tak koncovku nahoru davat nechci, to je jasny, zadny DTM,ale ted otazka bude to kourit i kdyz bude rovna??

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phobos »

C...arlos píše:
phobos píše:u naftaku nikdy nedosahnes zvuku jako u benzinu tak to proste je a pokud si tam das s koncovkou nahoru tak budes mit okourenou pr**l jako ja jeste ze mam cernyho draka tak to neni tak videt kamos ma zlutyho kanarka a cernou pr**l ma pekne
tak koncovku nahoru davat nechci, to je jasny, zadny DTM,ale ted otazka bude to kourit i kdyz bude rovna??
bude preci kazdej naftak kouri taky si vsimni ze vetsina naftaku maj koncovky dolu na silnici a neni to na paradu ma to svuj ucel

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

C...arlos píše:
Tunmaster píše:Záleží co od toho očekáváš. Já tam mám univerzál. Výkon je furt stejnej. A zvuk? To je taky skoro to samý.
Mám ho tam spíš na parádu.
no o vykon mi nejde.. ze zvukem sem pocital s trosku lepsim,ale taky o to moc nejde....jakej mas ten univerzal a taky TDi???
Mám 1.9 66kw. Koupil jsem to už s tím vejfukem. Je to DTM(ovál) Mám modrou metlu, tak to s tou očouzenou pr... není tak hrozný. Ten vejfuk je klasika. Je skoro v každým tuning časáku. Stojí něco okolo 2500kč.

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

http://www.tuning-centrum.cz/index.php? ... cted=51540" target="_blank
Tak něco podobnýho tam mám.

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

C...arlos píše:
phobos píše:u naftaku nikdy nedosahnes zvuku jako u benzinu tak to proste je a pokud si tam das s koncovkou nahoru tak budes mit okourenou pr**l jako ja jeste ze mam cernyho draka tak to neni tak videt kamos ma zlutyho kanarka a cernou pr**l ma pekne
tak koncovku nahoru davat nechci, to je jasny, zadny DTM,ale ted otazka bude to kourit i kdyz bude rovna??
Řekl bych, že bude. Akorát asi ne tolik. Když za něj vemeš tak rozdíl bude asi minimální.

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

C...arlos píše:
phobos píše:u naftaku nikdy nedosahnes zvuku jako u benzinu tak to proste je a pokud si tam das s koncovkou nahoru tak budes mit okourenou pr**l jako ja jeste ze mam cernyho draka tak to neni tak videt kamos ma zlutyho kanarka a cernou pr**l ma pekne
tak koncovku nahoru davat nechci, to je jasny, zadny DTM,ale ted otazka bude to kourit i kdyz bude rovna??
Řekl bych, že bude. Akorát asi ne tolik. Když za něj vemeš tak rozdíl bude asi minimální.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“