výkon TDi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

výkon TDi

Příspěvek od Kindlik »

zdar lidi , čím se dá zvíšit výkon u TDi 81Kw ? Slyšel jsem o nějakých jakoby racing vstřikách , tak kdyžtak kde to sehnat . Jinak moc se v TDi nevyznám , ale dá se udělat na motoru nějaká úprava , aby se při přeřazení neztrácel tlak z turba ? Jako aby to mělo konstantní zátah , nevím zda mám něco špatně , ale při přeřazení z nižšího na vyšší převodovej stupeň se mi turbo sepne až tak po dvou sekundách , zda to je normální či ne . Díky

Uživatelský avatar
milouf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od milouf »

výkon můžeš zvednout buď čipem nebo si nech přehodit trysky za sprint 764, výkon naroste po výměně na necelých 130k.

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

čipem , jeden kluk mi říkal že prej TDi 81 Kw co je v G III nejde prej přímo chipovat , že se musí nejdřív něco předělat manuálně a až pak se to dá načipovat , jinak kde koupit ty jiný trysky ? co je lepší varianta ? chip nebo trysky ? Cena výkon , spotřeba , výdrž motoru :wink:

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukes »

U G3 se musí pájet,nejde po kabelu.
Na otázku jestli zvolit chip nebo trysky je odpověď jasná,trysky :),protože už máš určitě najeto kolem 200tkm.Výměnou trysek provedeš i údržbu.
V tvem případě přicházejí v úvahu modely Powerplus520(cca nárust výkonu 5-10k),Sprint764(cca + 10-15k) nebo Powerplus764(cca+15-20k).
V druhý fázi bych tam hodil chip nebo větší turbo,kdyby si chtěl víc.
U nás prodává tyto trysky firma Dieselpower.
Kdyby si měl zájem o některé,tak mi napiš. lobbistaVecerek@seznam.cz" target="_blank
čau

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

Dukes píše:U G3 se musí pájet,nejde po kabelu.
Na otázku jestli zvolit chip nebo trysky je odpověď jasná,trysky :),protože už máš určitě najeto kolem 200tkm.Výměnou trysek provedeš i údržbu.
V tvem případě přicházejí v úvahu modely Powerplus520(cca nárust výkonu 5-10k),Sprint764(cca + 10-15k) nebo Powerplus764(cca+15-20k).
V druhý fázi bych tam hodil chip nebo větší turbo,kdyby si chtěl víc.
U nás prodává tyto trysky firma Dieselpower.
Kdyby si měl zájem o některé,tak mi napiš. lobbistaVecerek@seznam.cz" target="_blank
čau
Nebyla by špatná cenovka....

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“