TD AAZ Pištění Vento

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pištění Vento 1,9 TD

Příspěvek od tom.ik »

wd bych tam taky rozhodně nestříkal :158: napni řemen nebo dobij baterku a bude to ok ;-)
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
vwento
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 317
Registrován: 04.12.2008 23:22
Bydliště: Brno

Re: Pištění Vento 1,9 TD

Příspěvek od vwento »

:| :| dobre.. vsichni hrozne radi jak to WD tomu strasne uskodi.. a kdo z vas to uz zkousel a ten remen mu praskl?? nebo se nejak jinak poskodil?? a proc to asi piska jen za studena? protoze ten remen je studenej a "zkrehlej".. to je jedno.. hadat se nebudu, je jasny ze za prve to musi napnout a kdyz pak zjisti ze mu to za studena piska furt tak ma tri moznosti:

1: bud tam splichne OPAKUJU TROCHU WD
2: napne to jeste vic a rozkurvwi si loziska na altiku a to nechcu ani myslet na jeste vetsi
sponovani toho debilniho sroubu na klikovce kterej proslavuje vsechny potkany koncernovy 1,9
naftovy motory
3: koupi si original VW remen za 700,-(mozna vic, mozna min-nevim) kterej nekrehne


mozna uz tomu remenu nepomuze nic- pac jak se to nezacne resit brzo a ridic se snazi to piskani ukoncit tim ze motor proturuje tak se ty drazky proste trochu "spali" tim prokluzovanim a uz nepomuze ani WD.. :-)
B6 BKC

Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
Příspěvky: 349
Registrován: 05.05.2010 09:41
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pištění Vento 1,9 TD

Příspěvek od street-dog »

vwento: Tak jsem se na to dneska vrhl :-) a zatim je to v pohode ani pisknuti :-) ale to jsem zatim zkoušel jen na kousku uvidím až pojedu dal.

WDčko už jsme zkoušeli na vícero autech a na všech zatím řemen drží, měl jsem jen obavy, aby to pištění nebylo něco horšího protože to už jen tak mimo :-) firemní transporter taky takhle pištěl a nikdo to nehodlal řešit a minulej týden se už vezl na odtahovce protože vůbec nenastartoval, tak jsem myslel, aby to nemělo nějakou spojitost.

možná už nepomůže uvidíme :-) řešil jsem to co nejrychlejc to šlo, právě dnes protože jsem dojel domů a předtím nebylo kde. Takže to všehovšudy pištělo tal 3x nebo 4x, což myslím, že by nemuselo být ještě po něm :-)
Koupím doklady ČZ 125/453

Obrázek

Uživatelský avatar
vwento
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 317
Registrován: 04.12.2008 23:22
Bydliště: Brno

Re: Pištění Vento 1,9 TD

Příspěvek od vwento »

ciao, kdyby to jeste pokracovalo tak mame jeste moznost ten remen zkusit vyreklamovat, ale nevim jestli by kamos jeste nasel doklad, snad jo.. ale ja myslim ze to bude uz cajk, proste se asi jen z novoty trochu vytahl.. tak se zatim mej a cest..
B6 BKC

Uživatelský avatar
street-dog
Člen klubu
Příspěvky: 349
Registrován: 05.05.2010 09:41
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pištění Vento 1,9 TD

Příspěvek od street-dog »

ok díky moc, měj se čau
Koupím doklady ČZ 125/453

Obrázek

Uživatelský avatar
tonnydenny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 13.01.2009 21:36

Re: TD AAZ Pištění Vento

Příspěvek od tonnydenny »

me to tak piska uz rok a je to paraaadaa hlavne v zime :-) Ja teda nevim proc to strikate WD asi to prestane piskat ale urcite to bude klouzat ne?

asi budete jeste mladi ale stara davna rada co se kdysi pouzivala a HLAVNE FUNGUJE je obycejne mydlo!!

ja nastartuju drzim mydlo pod altikem to je asi jedine misto kde se da dotat rukou a brusim to mydlo o remen rekneme tak 10 vrin a na tyden mam klid :-)

jinak mydlo v tesku asi za 2kc :lol:

zinavit600
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 18.11.2014 19:30

Re: TD AAZ Pištění Vento

Příspěvek od zinavit600 »

Nazdar klubaci,

ma aj ja pobobny problem ??? ...mam tu videa ako to piska mne,mam 1.9 TDI PD, 96kW
tiez mam podozrenie na volnobezku a mozno loziska...

http://youtu.be/NmdGEtQsX44" onclick="window.open(this.href);return false;
http://youtu.be/QW01Twv0QO4" onclick="window.open(this.href);return false; part2

vdaka za postrehy

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: TD AAZ Pištění Vento

Příspěvek od 11mAjA11 »

TDI PD řeš v příslušné sekci protože TDi PD se do GIII nedávalo tak asi těžko bude mít někdo stejný problém - jiný motor a systém řemenů..

A GIII se zastavěným PD tu teda moc není..

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“