GOLF III 1,9 D Zhavenie

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
julinosms
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

GOLF III 1,9 D Zhavenie

Příspěvek od julinosms »

:cry:
Zdravim Vas.Prosim nevedeli by ste mi poradit?Zadovazil som si golfika III 1,9 D,kod motora 1Y,47 kW.Trapi ma jedna zavazna vec.To ze nesvieti kontrolka zhavenia by az taka tragedia nebola.Auto zhavi,len problem je ze zhavi stale-t.j.ci je motor studeny alebo zohriaty a co je este horsie zhavi velmi dlho-cez 2 minuty..Pokial viem tak za normalnych okolnosti ma zhavit v zavislosti na teplote motora a po zhasnuti kontrolky este chvilu dozhavovat.Teply motor by vsak zhavit nemal vobec.Predosly majitel kvoli tomu casto menil zhavice a takisto mu odchadzala poistka zhavenia.Prosim poradte mi.Moze to byt rele zhavenia?ako hladat zavadu?Budem Vam velmi vdacny.

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim-vw »

jakej máš rok? dělá to když do 94+ dáš relé ze starších
Obrázek

Uživatelský avatar
julinosms
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinosms »

Je to r.v. 11/92..neviem ake je tam rele..keluuu

Uživatelský avatar
julinosms
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinosms »

Je to r.v. 11/92..neviem ake je tam rele..keluuu

Uživatelský avatar
jim-vw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 562
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim-vw »

kdybys byl poblíž liberce můžem to relé skusit... mam rok 97, ale relé mam právě to starší a dělá mi to to samý a tak žhavim dycky podle voka :D
když mi to původní relé odešlo, tak sem nějakou chvíli žhavil kusem drátu od baterky :lol:

Ale zas to 100%tně nemusí bejt tim relátkem :oops:
Obrázek

Uživatelský avatar
julinosms
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od julinosms »

no tak som zistil,ze pravda bude niekde uprostred :o to relatko zhavenia som vybral,upravil kontakty a po zalozeni kontrolka svietila aj zhavilo aj dozhavovalo po starte,len problem-zhavilo aj pri zohriatom motore.takze to bude asi tym snimacom teploty motora..vdaka za ochotu

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: GOLF III 1,9 D Zhavenie

Příspěvek od Master »

julinosms píše::cry:
Zdravim Vas.Prosim nevedeli by ste mi poradit?Zadovazil som si golfika III 1,9 D,kod motora 1Y,47 kW.Trapi ma jedna zavazna vec.To ze nesvieti kontrolka zhavenia by az taka tragedia nebola.Auto zhavi,len problem je ze zhavi stale-t.j.ci je motor studeny alebo zohriaty a co je este horsie zhavi velmi dlho-cez 2 minuty..Pokial viem tak za normalnych okolnosti ma zhavit v zavislosti na teplote motora a po zhasnuti kontrolky este chvilu dozhavovat.Teply motor by vsak zhavit nemal vobec.Predosly majitel kvoli tomu casto menil zhavice a takisto mu odchadzala poistka zhavenia.Prosim poradte mi.Moze to byt rele zhavenia?ako hladat zavadu?Budem Vam velmi vdacny.
No rekl bych, ze komurkovy diesel trochu zhavi i teply, tam to se startovanim neni tak slavne jako u primovstriku...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“