škubání motoru tdi 66kw r.v.95

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
vw_tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

škubání motoru tdi 66kw r.v.95

Příspěvek od vw_tdi »

nevíte někdo co by to mohlo dělat když motor běží na neutrál ale i normálně při jízdě a najednou to škubne jak kdyby se uplně zastavil a zase se rozběh???sou to rány že to škubne s celym autem!!!Bojim se aby se motor jednou nezastavil na furt :?

Uživatelský avatar
Sajmon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: škubání motoru tdi 66kw r.v.95

Příspěvek od Sajmon »

vw_tdi píše:nevíte někdo co by to mohlo dělat když motor běží na neutrál ale i normálně při jízdě a najednou to škubne jak kdyby se uplně zastavil a zase se rozběh???sou to rány že to škubne s celym autem!!!Bojim se aby se motor jednou nezastavil na furt :?
Zdarec, presne tohle mi delal muj pasik, kdyz jsem ho koupil. Nikdo si s tim nevedel rady, jeden ze je to zanesenej palivovej system, druhej zas ze je v prdeli cerpadlo....
Taky sem myslel ze si to hodim, co sem to koupil za kashi, ale stary h***o :D

Jednou me to uz vytocilo, kdyz zacal skubal i na neutral. Zastavil sem a zacal se hrabat v kabelech co vedou k cerpadlu a BINGO!
Je to spatnej kablik, jenze nekde ve svazku kabelu, takze neim kterej, ale zafixoval jsem to izolackou v poloze, kdy to skuby nedelalo a mam po problemu, pasik si paradne chrochta... 8)
Zdarr jag swiňa

Uživatelský avatar
vw_tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od vw_tdi »

tak sem to skoušel když to začlo škubat a zdá se že to je fakt ono....uvidim časem protože to vždycky třeba 300km neudělá vůbec a pak to najeednou zas škube uplně mrtě tak uvidim....každopádně dík za radu

Uživatelský avatar
Sajmon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sajmon »

vw_tdi píše:tak sem to skoušel když to začlo škubat a zdá se že to je fakt ono....uvidim časem protože to vždycky třeba 300km neudělá vůbec a pak to najeednou zas škube uplně mrtě tak uvidim....každopádně dík za radu
Mno, me to taky jednou za cas jeste skubne, ale staci zase zahejbat se svazkem kabelu do polohy "rychtik" a je klid 8)
Zdarr jag swiňa

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“