tajný vypínač GIII Tdi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
robils
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

tajný vypínač GIII Tdi

Příspěvek od robils »

Můžete mi prosím někdo poradit jak zapojit tajný vypínač na golfu III 1.9 Tdi, pokud mi poradíte i kam ho umístit tak se určitě nebudu zlobit. S díky a s pozdravem Libor

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

hele nic proti ale to je celkem blby se na tohle ptat..za chvili by nekdo mohl napsat kde nechavat klicky a technicaky. :lol:

Uživatelský avatar
Fly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Fly »

mara7518 píše:hele nic proti ale to je celkem blby se na tohle ptat..za chvili by nekdo mohl napsat kde nechavat klicky a technicaky. :lol:
...ale on se ptal na co má napojit vzpínač=co má přerušit. :idea: :D
taky o tom přemýšlím,ale mám benzin,slyšel jsem že se přerušuje civka,ale v každym případě to chce dobrej vypínač aby vydržel proudový zatížení...

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

Fly píše:
mara7518 píše:hele nic proti ale to je celkem blby se na tohle ptat..za chvili by nekdo mohl napsat kde nechavat klicky a technicaky. :lol:
...ale on se ptal na co má napojit vzpínač=co má přerušit. :idea: :D
taky o tom přemýšlím,ale mám benzin,slyšel jsem že se přerušuje civka,ale v každym případě to chce dobrej vypínač aby vydržel proudový zatížení...
to je jedno me slo o to ze napsal a kam ho kdyztak ukryt..to bych proste nikomu nerekl a myslim ze sposta lidi taky ne!!... :arrow: :wink:

Uživatelský avatar
robils
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od robils »

No já jsem chtěl především poradit co přerušit ( asi kablík, který při vypnutí zavírá přívod nafty - pokud to u TDi funguje jako u normálního diesel) a že se někdo bojí poradit kam to schovat ( těch možností je jistě víc a já se neptal kde to má konkrétně ten či onen) tak to je paranoia - myslím, že tady nikdo neuvádí své adresy tím méně jaké má auto a kde ho parkuje. Díky Libor

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

ja to nemyslel vubec spatne,jen me to napadlo..a chtel sem rejpnout..ale ne vubec jit proti tobe nebo tak. :wink: vem si zkousecku a zkus prerusit co se ti bude libit a co nemris ze je pod proudem po klicku a nebo nakou kostru,takhle bylo poradeno kdysi me. :D

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

ten vypinac si dejte tam kde by jste ho nehledali :idea: to zas tak težký neni.dokonce jsou tajne vypinace jako magnet a bez nej nejedete :idea:

Uživatelský avatar
Fly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

vypinač

Příspěvek od Fly »

...jasný,sranda...ale vážně-v dýzlech se nevyznám,co vím se přerušuje např. u el pumpy napájecí drátek=nejde šťáva,ale asi ti vybije baterku startováním,takže asi je lepší přerušit napájení startéru,ale jsou tam velký proudy,takže to chce někoho odbornějšího na elektriku(a chce to odolný vypínač)možná přerušit baterku?taky mě to zajímá-budu sledovat....

Uživatelský avatar
robils
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od robils »

V poho, takže netušíte který kabel? S tím magnetem se mi to líbí, ale naprosto netuším jak to funguje, tak napovězte

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

robils píše:V poho, takže netušíte který kabel? S tím magnetem se mi to líbí, ale naprosto netuším jak to funguje, tak napovězte
mel to kamos v audi v loketce mel nejakej magnetickej spinac.proste tam v jednou miste loketky mel magnet(obyc co jsou treba ve skole na tabuli protoze ten origo si vysal vysavacem na pumpě)no a bez nej to nejelo.prerusuje se civka,pumpa...

Uživatelský avatar
robils
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od robils »

To zní pěkně, dalo by se zjistit víc podrobností nebo dát kontakt na kámoše.? Díky Libor

Uživatelský avatar
Raubees
Pilot
Pilot
Příspěvky: 725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brün a občas Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raubees »

skus si u benzinaka vzit kabl z rozdelovace a uvidis myslim ze vetsina zlodeju si nebere kabl k rozvodaku! u dizla fakt nevim!

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

robils píše:To zní pěkně, dalo by se zjistit víc podrobností nebo dát kontakt na kámoše.? Díky Libor
on uz to tak myslim koupil ale zitra dam vedet

Uživatelský avatar
robils
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od robils »

Díky, tak se dle možnosti zítra ozvi Libor

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

ja to mam v aute v popelniku,jeste sem to neudelal...je to velky asi jako odpor k diodam,naletuje se to na kabel a stred toho magnetickyho spinace je nakej plast a v nem dva plisky,ktery magnet spoji a spinac vodi..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“