Nastaveni cerpadla po Rozvodech 66Kw 1Z

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

jackfree
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.06.2008 02:09

Re: nastaveni čerpadla

Příspěvek od jackfree »

potřebuji vyměnit čerpadlo a zajímá mne, zdali se dá podle něčeho nastavim nějaká základní hodnota, aby to alespon jelo. Nemám možnost diagnostiky a nastaveni předvstriku. Je tam nějaká značka, nebo podle čeho se chytit. Děkuji

jackfree
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.06.2008 02:09

Re: Nastaveni cerpadla po Rozvodech 66Kw 1Z

Příspěvek od jackfree »

11mAjA11 píše:
Kysy píše:zdravim chtel bych se zeptat,potreboval bych schema jak nastavit rozvody kdyz mito delal kamos tak zapomnel oznacit repadlo a ted nevim jak ma bejt...nastavil sem to podle setrvaku a vacku podle rysky...ale cepadlo nikde rysku na bloku nema...prosim o radu fotku atd...dik

Čerpadlo nejde nastavit špatně pokud nebylo ven z motoru , jednoduše nastavit na zajišťovací tovor a použít buďto origo přípravek nebo jako já používám z malé Gola sady Tona prodloužený ořech 11mm padne jako ulitý..
Odklepnout vačkové kolo aby se otáčelo volně nahodit řemen našponovat kladku, zkontrolovat jestli se nepohnula klika , dotáhnout vačku a je to , pak už jde o jemné dolaďování pokud ale chytne motor hnedka po nažhavení a nebude extrémně hlučný nebo nebude hulit tak bych to nechal ale pokud tomu moc nerozumíš tak do toho nevrtej a raději přizvi někoho kdo už to někdy dělal..
Tak jsem se dohledal až sem... co tedy v případě, že čerpadlo bylo veku? Je nějaká možnost ,jak ho vrátit, když bylo to kolo, co ho aretuje dole? děkuji

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“