Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
Adamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od Adamo »

Zdarec, chlapi. Můj GIII TDI 90 PS za jízdy z ničeho nic ztratí výkon (jako by vypadlo turbo) a jede jako atmosférák. Když to chcípnu a zas nahodím, tak to většinou zas jede, ale stává se, že to zas výkonově za chvíli padne dolu. Jede to, ale je to líný jako prase. Můžete mi něco poradit Please. Dík.

Uživatelský avatar
Colin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec n/N

Příspěvek od Colin »

Vím o naftě prd,ale nepadá ti to do nouzovýho režimu?Mohlo by být zasraný turbo..

Uživatelský avatar
Adamo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Adamo »

Nemám tucha, jestli to padá do nouzáku, protože nemám palubní PC. Pozná se to ještě jinak??? :?:

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od arapah »

Adamo píše:Zdarec, chlapi. Můj GIII TDI 90 PS za jízdy z ničeho nic ztratí výkon (jako by vypadlo turbo) a jede jako atmosférák. Když to chcípnu a zas nahodím, tak to většinou zas jede, ale stává se, že to zas výkonově za chvíli padne dolu. Jede to, ale je to líný jako prase. Můžete mi něco poradit Please. Dík.
Váha vzduchu-klasika

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od Stepix »

arapah píše:
Adamo píše:Zdarec, chlapi. Můj GIII TDI 90 PS za jízdy z ničeho nic ztratí výkon (jako by vypadlo turbo) a jede jako atmosférák. Když to chcípnu a zas nahodím, tak to většinou zas jede, ale stává se, že to zas výkonově za chvíli padne dolu. Jede to, ale je to líný jako prase. Můžete mi něco poradit Please. Dík.
Váha vzduchu-klasika
jasny... nedavno to resil cutik... nova stoji 1200 jestli se nepletu :wink:

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od arapah »

Stepix píše:
arapah píše: Váha vzduchu-klasika
jasny... nedavno to resil cutik... nova stoji 1200 jestli se nepletu :wink:
nová???? a kde?

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od arapah »

Adamo píše:Zdarec, chlapi. Můj GIII TDI 90 PS za jízdy z ničeho nic ztratí výkon (jako by vypadlo turbo) a jede jako atmosférák. Když to chcípnu a zas nahodím, tak to většinou zas jede, ale stává se, že to zas výkonově za chvíli padne dolu. Jede to, ale je to líný jako prase. Můžete mi něco poradit Please. Dík.
Možná seš línej se probírat zpátky,ale nic nezkurvíš když Váhu zkusíš prostříknout sprejem na čištění brzd nebo na trouby a potom uvažovat o koupi jiný

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Help Me!!! Můj GIII TDI 90 PS za jízdy ztratí výkon

Příspěvek od Stepix »

arapah píše:
Stepix píše: jasny... nedavno to resil cutik... nova stoji 1200 jestli se nepletu :wink:
nová???? a kde?
to nevim, napis cutikovi... ale myslim, ze ji kupoval origo

Uživatelský avatar
kocik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kocik »

Měl jsem to samé že to občas nemělo takový výkon jak má mět. Dal jsem nový palivový filtr a vše zase vpořádku. To je jenom moje zkušenost!

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

za 1.200,- nesezenes origo vahu ani nahodou...mozna za 1.500,- jetou
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ppablo »

stává se mi něco podobného, prostě přestane tlačit turbo, nebo tlačí pokaždý jinej tlak za jízdy (mam v autě budík na turbo) kolikrát mi stačí zahejbat s regulací co je na turbu (s podtlakem) , chci časem zkusit vyměnit podtlakovou regulaci (u vzduchového filtru) a uvidim, protože rozebírat turbo a čistit ho se mi moc nechce. Jestli ti můžu poradit jak jsem přišel nato že to neni váha vzduchu, prostě tak že jednou jsem se v tom hrabal a zapoměl jsem jí připojit a zjistil jsem že se to chová jinak než když se to turbo vypne. Tak jí zkus odpojit a uvidíš jestli je to stejný jako když ti to přestane jéct. Hodně štěstí s opravou.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

selkie píše:za 1.200,- nesezenes origo vahu ani nahodou...mozna za 1.500,- jetou
mozna jsem se seknul, je to mozny... to se chce zeptat primo jeho. Vim ze znamej ted kupoval na Leona za 4,5tis, ale rikal jsem si ze starsi auto... :idea:

Uživatelský avatar
bubak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubak »

Kluci tohle není váha vzduchu to je turbo !!! Je špinavý a nebo to může bejt ta regulace jak píše ppablo. Je tady Andre i já jsem to s ním řešil myslim že chce 2000.- za vyčištění a za 4 hodky je hotovo a mažete domů :D a nebo se do toho můžete pustit sami ale já bych do toho nešel. Jak vypadá demontáž turba a hlavne jak je za... to se mrkněte sem http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=1874" target="_blank

ppablo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ppablo »

Já ho chci vyčistit sám, budu muset dělat ještě spojku a tak než vyndavat převodovku a ještě turbo tak si vyndam celej motor, bude to jednoduši a hlavně lepší přístup. :lol:

Uživatelský avatar
bubak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubak »

Já vim ale přeci jenom rozebrat turbo asi nebude sranda. Jestli to máš kde dělat a nespěcháš na to tak pak asi pohoda navíc navod jsem ti dal o kousek víš :D :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“