Jsou to Silentbloky motoru?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Džej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 26.01.2014 15:42

Jsou to Silentbloky motoru?

Příspěvek od Džej »

Zdarec,mám dotázek 1.9 TD 55kw AAZ
Mám problém že se mě třepe celé auto palubovka, volant a teď to začíná dělat i pod nohama,při jízdě to začíná trošku mlátit ,ale jen při nízkych otáčkách a když se rozjíždím tak to drnčí a třepe ještě víc.Mechanik mě říkal že jsem měl špatný silentblok na motoru ten na pravé straně u spolujezdce tak ho vyměnil a je to ještě horší kontroloval jsem i ty další a ten co je v předu tak ten se hýbe dopředu i do strany a pří rozjezdu o dost popojede dopředu a je uchycený nakřivo :( 8O a ten u převodovky se mě hýbe nahoru a dolu tak o cca 1.5cm guma je dost měká mechanik říkal že je to dobré 8O a když mám auto nastartované na volnoběh tak mě rezonuje i výfuk u katalizátoru ,výfuk jsem kontroloval,drží docela pevně a zdá se že o nic není opřený! Tak to asi bude těma silentblokama,ne?

Spooony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 02.02.2014 03:18

Re: Jsou to Silentbloky motoru?

Příspěvek od Spooony »

určitě silent bloky mám to samé a ten úděsnej skřípavej výfuk mně nedá spát chystám se až bude tepleji se na to vrhnou.nesliším ani rádio :-o :zzz:

skoro82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 11.02.2012 16:04

Re: Jsou to Silentbloky motoru?

Příspěvek od skoro82 »

pred tym ako som menil silenbloky motora tak to trasenie bolo uplne v pohode. na novych silenblokoch sa mi ide auto rozpadnut ako strasne trase a uplne vsetko
golf III 1,9 TD 1993

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“