najednou hlučný motor

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

najednou hlučný motor

Příspěvek od v.pavel »

Zdravím.
Dneska ráno jsem nastartoval studenej motor. Auto chytlo v pohodě ale v kabině byl motor hrozně slyšet. Připadá mi to jako kdyby mi někdo vyříznul díru mezi motorovým prostorem a kabinou. Nejvíc ten zvuk proniká jakoby od pedálů a za palubkou. Zvenčí má auto normální zvuk, když otevřu haupnu, tak nepozoru rozdíl oproti dřívějšku. Když si ale sednu dovnitř je ten motor hrozně slyšet je i hodně slyšet turbo. Nevím jak to popsat, je to jako kdyby se ten motor přestěhoval do kabiny:-) Připadám si jako by motor byl hned pod palubkou. Né že by to byl nějakej nezdravej zvuk (vylágrovaný to snad nebude), ale je to prostě hrozně hlučný. Jinak se auto chová normálně.

Napadlo mě jestli není někde děravej vejfuk nebo svody (to by odpovídalo tomu že je to slyšet od palubky). Nebo jestli nefouklo nějaký těsnění u svodů a pod. Vlnovec vypadá že je v celku. Koukal jsem jestli to někde nekouří ale z vrchu nic vydět není. Zajedu k někomu do dílny to zvednout, ale až po neděli. Jestli má někdo podobnou zkušenost, tak sem s ní.

vento tdi 1Z

Díky

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“