Vysypané ložisko na klimakompresoru

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
nedeto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 23.05.2013 00:24

Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od nedeto »

Zdravím,
jsem zrovna na dovolené a cestou sem se mi rozsypalo ložisko na klimakompresoru (pokud tam je ložisko, ale to není podstatné). Jedná se mi o to, že mám nové rozvody i s řemenicí a čeká mě cesta dlouhá cca 300 km. Po najetí cca 50 km se kompresor zahřál tak, že se na něm nedala udržet ruka a celkem háže i s řemenem. Proto se chci zeptat, jestli mám raději řemen střihnout a dojet bez altiku, nebo jet do té doby, než kompresor odejde úplně a potom dát řemen pryč (moc nevěřím v to, že by to vydrželo cestu dom).
golf mk3 gt tdi / 1z

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

no už jsem jich pár viděl ulítlejch a i servv pump, ale 300 km s naftákem bez baterky nazátah neujedeš si myslim...lepší je jet bez něj..už jjsem měl na dílně kolikrát auto setkaný na rozvodech jen díky tomu že posranej klíňák prasknul tak nešťastně že se úplně nepochopitelně namotal na řemenici a jak se to namotalo tak to trhlo s rozvodama, ikdyž je to divný, tak se to stalo no.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od 11mAjA11 »

je to normální mě se taky namotal, ty cancy se motaly a namotaly pod velkou řemenici a rozvody si je prostě natáhly..

Je to naprd.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

No a nejhorší je že když to kolikrát vyprávíš lidem, tak ti nevěří :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od TheNeal »

Asi už jdu s křížkem po funuse a asi to stejně neni rada na místě, ale bez altíku se dá s naftou dojet i z norska do čech. ;) Akorát to byl opel astra teda. :D

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od 11mAjA11 »

A druhé auto které jelo s ním páč přehazovali baterku z auta do auta mez sebou, to není problém taky sme tak s kamaráde cestovali.

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

ale nikdo neřekl že to nejde dojet, jde to vždycky, když budeš přehazovat baterku jak píše Mája, taky to tak dělal fotřík když mu v Itálii kyksnul altík :mrgreen:

nedeto
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 23.05.2013 00:24

Re: Vysypané ložisko na klimakompresoru

Příspěvek od nedeto »

Teď jsem si vzpoměl že jsem tu neodepsal :-) takže... nakonec jsem to nechal tak jak to bylo. Co 50 km jsem všechno zkontroloval a fičel dál, nakonec jsem dojel a všechno (naštěstí) vydrželo. Ale byly to nervy. Jenom dotaz: nemáte přehled kolik stojí výměna toho ložiska? Teď se mi válí doma a nejraději bych ho střelil. Dik
golf mk3 gt tdi / 1z

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“