Bílý čoud při rozjezdu a studeném motoru 81kw

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Zamčeno
5kubajz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.08.2014 08:29

Bílý čoud při rozjezdu a studeném motoru 81kw

Příspěvek od 5kubajz »

Zdravím, mám takový problém. Pročetl jsem několik témat, ale nenašel jsem přímo můj problém. Včera mi auto (81kw) stálo, naposledy jsem jel v pátek. A dneska ráno když jsem jel, tak jsem normálně nastartoval a když jsem se chtěl rozjet tak je motor jakoby přiškrcený, prostě to nejede jak má. Pak se rozjedu na 2 a 3 tak je také přiškrcený, ale potom když dám nohu z plynu tak jde z výfuku bílej čoud, stalo se mi to za poslední měsíc několikrát, někdy třeba i ne, ale dneska to trvalo docela dlouho. Po 2 km to přestane (když se malinko zahřeje) a auto jezdí zase jako drak, jak má a všechno je jinak v pohodě. Když mám vlastně tu 3 tak, když sešlápnu plyn tak to také moc nejede mám pocit jakoby by byl motor přiškrcený, ale je to méně než u toho rozjezdu a jak již jsem psal, tak když dám nohu z plynu - čoudí bíle. Napadla mě váha vzduchu, ale zase při volnoběhu jsou stabilní otáčky. Budu vám vděčný za každý názor, díky.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Bílý čoud při rozjezdu a studeném motoru 81kw

Příspěvek od 11mAjA11 »

HLEDAT !!!

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=178&t=266874" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Zamčeno

Zpět na „Motory - diesel“