Jaký silentblok na 1Z

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

Jaký silentblok na 1Z

Příspěvek od v.pavel »

Zdravím, potřebuji vyměnit silentblok motoru, před spolujezdcem. Při záběru motoru se hýbe nahoru a dolu tak o 3-4 cm, při rozjezdu vibruje do kastle a při chcípnutí se celé auto otřepe.

Jde o to, že by tam asi měl být silentblok s číslem 1H0 199 262L (hydrolůžko), ale ten co tam je teď vypadá spíš jako 1H0 199 262E (viz obrázek) a ten je jen asi gumový.

Auto bylo kdysy bourané na předek a při opravě zřejmě použili díly z benzínovýho auta. Byly tam benzínový pružiny, benz. chladič možná i nápravnice. Nevím jestli ten co je tam teď tam patří nebo ne. Připadá mi že motor je v autě trochu nakřivo. Nevíte prosím jaký silent by tam měl být? Jaký máte vy na 1Z?

Půjdou ty silentbloky kdyžtak zaměnit? Nápravnice by měla být stejná na benz. i naftu, nebo se mýlím?
Přílohy
silentblok.jpg

v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

Re: Jaký silentblok na 1Z

Příspěvek od v.pavel »

Ten silent (hydrolůžko) který tam údajně patří vypadá takto:
Přílohy
silent.jpg

Uživatelský avatar
jirkaTDI
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2072
Registrován: 29.08.2009 00:54
Bydliště: JihlaVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký silentblok na 1Z

Příspěvek od jirkaTDI »

jo, má tam být ten, co máš na spodním obrázku. Náprava je stejná ;-)
Golf mk1 mTDI
Golf mk3 GTI 20 jahre
Ibiza Cupra 20VT
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5

v.pavel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 12.01.2010 14:28

Re: Jaký silentblok na 1Z

Příspěvek od v.pavel »

Tak silentbloky jsou koupený, vyměnil jsem zatím jen ten přední, nemám moc času tak to dělám po chvilách.
Po výměně toho předního mi na volnoběh vibruje celá palubka. Jak ale trochu přidám, tak se to zklidní. Jinak při jízdě bych řekl že je to trochu lepší než to bylo a při chcípnutí už se to taky tolik netřepe.

Nevíte čím to je, je na tu výměnu nějaký fígl. Já jsem odšrouboval starý silent, přizvedl motor, dal nový, přišrouboval ho zespodu k příčce, položil na něj motor a přišrouboval.
Teď se mi ani nechce měnit ty zadní silenty, aby se to ještě nezhoršilo:-(

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“