tdi afn 81 cuka

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4300
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

tdi afn 81 cuka

Příspěvek od statix12 »

zdar lidi chci se optat zda tu neresil nekdo pronblem tipu ....jel sem rano do prace.... zastavil sem na krizovatce kde se mi sral autobus ...... tak sem mu trosku prislapnul knedlik .... vylitl hustej cernej kour auto se rozklepalo .... jelo jakoby na tri valce ....zadna reakce na plyn nic......no po 40 metrech to prestalo auto naskocilo a jelo normalne .... stalo se mi to zatim poprve :) kdyby nekdo znal moznou pricinu byl bych vdecny diky

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: tdi afn 81 cuka

Příspěvek od 11mAjA11 »

Heheééé tak mě to dělá totéž když jedu ráno do práce a není to už trochu víc prohřáté tak to udělá to samé, spadne to jakoby do nouze zakašle se to, přestane reagovat na plyn a po pár metrech se to chytí..

Stalo se mě to asi tak 3-5x víc nee, aspoň mě to neláká tomu za studena nandávat a pěkně v klidu to nechám prohřát..

Myslel sem že to je prasklou hadicou tlakového vzduchu, ale výměna nic nevyřešila..

Taže sem si řek že se halt brání nešetrnému zacházení a jezdím prostě slušně dokud to nemá provozku..

Pak tomu můžu dávat kolik chci a nic se neděje, chyba se žádná nezapisuje..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4300
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: tdi afn 81 cuka

Příspěvek od statix12 »

ju takze je to asi bezna vec no prave mi psal kamos ze mu to dela to same ..... :D ja mu normalne za studena nedavam ..... proto se mi to stalo poprve za tu dobu co to mam :) ale diky za info ..... :) docela se mi ulevilo :)

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: tdi afn 81 cuka

Příspěvek od 11mAjA11 »

Mě teda nee páč 1Z mě to nedělalo a AFN v Alhambře taky nee.
Dělá mě to AHF motor komplet s čerpadlem, postavené na turbu z AGR, trysky PP764 + 16bit jednotka čipovaná..

Tak teda nevím no proč to tak je, ale klidnej teda já z toho nejsem..
:? :? :? :?
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: tdi afn 81 cuka

Příspěvek od Jarda S. »

mě to taky občas udělá, může to mít spojitost s kvalitou nafty protože když sem měl přísun OMW/Benzina tak se mi to nestalo jak sem natankoval u nás tak hned problém :(
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: tdi afn 81 cuka

Příspěvek od 11mAjA11 »

Já jinam než na Benzinu a Eurooil (státní dozorované sítě) nejezdím a nikdy sem za tu dobu třeba na Alhambře neměl problém, předávkovávám palivo aditivem VIF, se kterým mám jen ty nejlepší zkušenosti, tak nevím co s tím může být..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“