Líný start + nutný odtah

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Karlos VW 3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 12.12.2013 14:21

Líný start + nutný odtah

Příspěvek od Karlos VW 3 »

Dobrý den,

mám poslední dobou celkem problémy se svým golfíkem (1997 1.9td). Stává se mi, že motor nechce chytit, dlouho točí než se nastartuje. Dělá to obvykle při prvním startu (svíčkama to není). Tři dny zpátky jsem ho už dokonce nenastartoval vůbec, zkoušel jsem to asi 5x, ale při posledním pokusu už ani neškytal (vytřískalo to baterku). Myslel jsem si, že to bude vadnou baterkou, tak jsem tam koupil novou, ale problém přetrvával. Nezbylo nic jiného, než lano. Po cestě jsem to zkusil nastartovat za chodu, jestli nechytne (vím, že se to nemá) a asi na 3. pokus auto naskočilo. Dojel jsem domů zkusil ho znova nastartovat a chytl hned. Včera a dnes také. Nevíte někdo co to mohlo způsobit, popřípadě na co si dát pozor? Podezřívám startér, ale moc se v tom nevyznám. Auto teď zase jezdí, ale bojím se, že to udělá znova. Mohl by Jste mi někdo poradit, jak postupovat, abych odstranil tento problém definitivně?

Díky za odpovědi. :)

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Líný start + nutný odtah

Příspěvek od TheNeal »

Určitě ti rychle někdo řekne, že máš na fóru hledat. :D Já ti v rychlosti řeknu, že tenhle motor rád nestartuje kvůli jedné velké pojistce někde nahoře v motorovém prostoru. Kde přesně jí najdeš v golfu ale nevím.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Líný start + nutný odtah

Příspěvek od 11mAjA11 »

1) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=178&t=266874" onclick="window.open(this.href);return false;

2) http://www.vw-club.cz/search.php?keywor ... 5B0%5D=178" onclick="window.open(this.href);return false;

HLEDAT !
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“