Je běžné, že trochu fouká do vody?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
majn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 18.01.2015 20:41

Je běžné, že trochu fouká do vody?

Příspěvek od majn »

Ahoj. Asi blbost,co? Chápu, že se takle špatně radí, ale. Asi umím kuloví a jsem za de..la! Již jsem tu někde psal, že mě zradil motor 1,6td. Dal jsem nové těsnění, šlo to do vody. Jiná hlava a těsnění, zase trochu do vody. Usuzujem, že je prasklí blok a shánim jiný motor. Sehnal jsem 1,9td a já vůl, že ho přetěsním. Nakonec bylo i víc věcí v bordelu, jako třeba vs. čerpadlo . Zase to šlo trochu do vody. Opět hlava dolu, dána zase jiná a těsnění a zase trohu fouká do vody. Hlavy srovnané a tlakované. Prostě jak se trošku ohřeje, jdou malé bublinky do vody a při rozdělané nádržce mi to kolem 90st začne lítat ven. Sice když tu nádržku zadělám, tak se to uchladí a i spíná vrtule, ale při jiných teplotách než jsem byl zvyklí a přepad do nádržky cuká, jak v něm lítají bubliny. Kamarád co dělá u VW v servisu na motorech řiká, ať to neřešim a jezdim. U původního motoru než mě zradil, jsem takové problémy s tlakováním neměl. Máte někdo podobné zkušenosti? Nebo jsem za vola jen já? Děkuji za případné zkušenosti a moudra.
Naposledy upravil(a) majn dne 28.04.2015 23:20, celkem upraveno 1 x.

Pepino84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 06.05.2013 11:16

Re: Je běžné, že trochu fouká do vody?

Příspěvek od Pepino84 »

Hele mě akorát praskla hadice co vede z pumpy do hlavy a k olej filtru a taky tam byl trochu olej. Jak byla hadice zpuchrela tak se tam přes ní trochu oleje dostalo. Jinak co jsem se tu dočetl tak to může dělat i ten vymenik oleje..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“