Palivový filtr (Vyřešeno)

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
sikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.05.2015 19:25

Palivový filtr (Vyřešeno)

Příspěvek od sikes »

Cau Chlapi mam problem menil jsem pal.filtr na 1z tdicku a od te doby pada nafta. Nevite je nejaka finta jak zjistit jestli je to nekde netesne ? Muze to byt i spatny filtr popripadne i spatne zapojeny ten ventil ? :laugh: nejsem si uplne jisty jestli je dobre zapojene :fool: :fool: . Diky za vsechny namety predem :drinks: :drinks:


Vyznacil jsem sipky jak jsou na filtru. Na vstup ventilu je napojeno cerpadlo a na vystup filtru je napojeno na cerpadlo
Přílohy
vyznacil jsem sipky jak jsou na filtru na vstup ventilu je napojen cerpadlo a vystup filtru je napojen na cerpadlo
vyznacil jsem sipky jak jsou na filtru na vstup ventilu je napojen cerpadlo a vystup filtru je napojen na cerpadlo
Naposledy upravil(a) sikes dne 27.05.2015 19:07, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivový filtr

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tam není co špatně napojit, jedna hadička přívod od nádrže, druhá z filtru do čerpadla.
Ventil netřeba řešit ten se jen odjistí, vymění se těsnící gumička a zacvakne se zpět a zajistí nic víc.
Mohlo se stát že se poškodila při zacvakávání, odjistit, dokola pomáznout vazelínou a vrátit zpět, mělo by to pomoct, pokud ne,
tak vyřadit filtr uplně, odpojit odvod z přepadu vstřiku od ventilu + odpojit přívod paliva do čerpadla od filtru a vrazit je do jakékoli flašky s naftou, pokud ta nafta pak padat nebude je to na další zkoumání ale začal bych filtrem dalším filtrem nebo výměnou těsnící gumičky..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

sikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.05.2015 19:25

Re: Palivový filtr

Příspěvek od sikes »

ventil je uplne novy protoze ten puvodni ventil byl primo prisroubovany k filtru takze by to vubec nepasovalo no jo BTW: pri jizde zadny problem nemam mozna mam trosku mensi vykon ale to je jen pocit pri startovani mam problem musim dlouho tocit nez motor chytne

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivový filtr

Příspěvek od 11mAjA11 »

Ten filtr ale není na místě kde má být..
Co to je za auto, model rok výroby , atd.. :roll:

filtr je vzdy umístěn na jednom místě..

Obrázek
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivový filtr

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jestli je to Passat tak tady si v sekci G III ..
Ale v podstatě to bude stejné jak sem popisoval, navíc mi ten filtr přijde že to je Stárlejno.. :roll: :roll: :roll:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

sikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.05.2015 19:25

Re: Palivový filtr

Příspěvek od sikes »

je to A4ka rv 97 doufam ze me neukamenujete :pleasantry: :pleasantry:dal jsem to tady protoze stejny motor je i v G3 ne je to HART to je mozna jeste vetsi lejno :D zkusim tam dat mann

lefty12
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 02.09.2013 18:56

Příspěvek od lefty12 »

Me zacala padat nafta na 1z po vymene vstrikovacu... prosel jsem celou soustavu, plovak a nikde nic... Vyresil jsem to balonkem na napumpování. Nakonec jsem zjistil, ze to chcije lolem elmag. ventilu na cerpadle :-/

sikes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 26.05.2015 19:25

Re: Palivový filtr

Příspěvek od sikes »

Problem vyresen podivejte sami kde byla chyba :D :potlesk: :potlesk: normalne to na hulvata chcalo pres tu spodni vypust kvalitka :laugh: :laugh:
Přílohy
WP_20150527_003[1].jpg

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Palivový filtr

Příspěvek od 11mAjA11 »

No sláááva..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“