škube

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Zamčeno
shrek08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 08.10.2014 10:14

škube

Příspěvek od shrek08 »

mám dotaz a hlavně mě neokazujte na "hledat" jelikoz si to chci sam spravit tak bych to potreboval probrat...
jedna se o vento tdi 1z 66kw jel jsem po dalnici tak 150km/h potom jsem auto chcipl a asi za pul hodiny startoval a jel jsem dal ale uz to bylo v prdeli proste auto v dobe kdy se spina turbo zacne skubat jakoby se stridave spinalo a vypinalo turbo.turbem to pry neni ze by mi tu muselo dymit a vstriky to taky nejsou nejaky dalsi navrh prosim ?
PS:egr off,kat off

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: škube

Příspěvek od TheNeal »

Turbo nespíná nikdy. Točí se pořád, jenom od určitejch otáček začne dělat dostatečnej tlak na to, abys to poznal.

Kdo říká, že to nemůžeš probrat v již existujícím tématu, které je právě k tomu stvořené? O.o

Než ti to tady zamknou už jenom za drzost, tak si to píchni na diagnostiku. ;)

shrek08
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 08.10.2014 10:14

Re: škube

Příspěvek od shrek08 »

TheNeal píše:Turbo nespíná nikdy. Točí se pořád, jenom od určitejch otáček začne dělat dostatečnej tlak na to, abys to poznal.

Kdo říká, že to nemůžeš probrat v již existujícím tématu, které je právě k tomu stvořené? O.o

Než ti to tady zamknou už jenom za drzost, tak si to píchni na diagnostiku. ;)

diagnostika-nic

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: škube

Příspěvek od 11mAjA11 »

Je tu miliarda temat tak uz se doprdeleprace naucte HLEDAT..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Zamčeno

Zpět na „Motory - diesel“