cvakání G3 1.9 tdi 81KW

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Larry008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

cvakání G3 1.9 tdi 81KW

Příspěvek od Larry008 »

čus. poslední dobou se mi stává ,že mi motor hodně cvaká. cvakání se zrychluje zpomaluje podle otáček.. nikdy předtím to nedělalo. před 2 měsícema sem měnil olej a přestalo to.. ale od včera se to zase ozvalo.. po delším ohřátí motoru to vždy přejde ,ale jak řikám jelikož to nikdy předtím nedělalo tak se mi to nezdá.. auto mám již přes dva roky. jestli někdo víte co to muže bejt tak mi písněte. dík.

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantik »

Nejspíš hydraulický zdvihátka.

Uživatelský avatar
Larry008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Larry008 »

a dá se stim něco dělat nebo se to musí vyměnit? případně co to stojí?

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

jako fantík :wink:
K:tapecírunk GTI-EDITION 5dv.

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

ja bych prva zkusil koupit v mototechne specialni primes do oleje na zdvihatka ktera by ti je mela stisit ...stoji to kolem 300,- a udajne to pomaha ale za zkousku to stoji .... jinak veci ve stylu medovina tam zasadne nelij . Ucinek toho je takovy ze ti udela pouze z polotuku - minerál ze zhoustne olej.

Uživatelský avatar
Larry008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Larry008 »

no zhuštění oleje nepotřebuju to tam rovnou mužu lejt hustější olej.. jen je mi prostš divný že když oato jezdí kratší trasy tak po čase začnš motor cvakat a pak stačí jednou delší trasa a pak ato zase necvaká kdoví jak dlouho.ale jinak díkes za rady.

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

Larry008 píše:no zhuštění oleje nepotřebuju to tam rovnou mužu lejt hustější olej.. jen je mi prostš divný že když oato jezdí kratší trasy tak po čase začnš motor cvakat a pak stačí jednou delší trasa a pak ato zase necvaká kdoví jak dlouho.ale jinak díkes za rady.
me to samy delalo u stary Sonaty a muj nazor je ten ze pri vypnutym motoru olej stece dolu do vany a nez se to trosku zahreje a da do kolobehu tak to cvaka protoze jak ty zdihatka jsou trosku vymackanejsi a tim padem cvakaji a ta primes ktera je specialne urcena na toto by to mela eliminovat - pred rozdelanim motoru bych tohle urco vyzkousel ....

Uživatelský avatar
Larry008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Larry008 »

ok vozkoušim to.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“