Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od iconek »

Zdravim všechny.měl bych otazečku.mám golfino 3 1,9 tdi 66kw kod motoru 1z ale ten novejsi typ.v praci jsem se dostal k tryskám z motoru AFN 81 kw.zajimalo by me jestli pomuze navyseni vykonu pouhá vymena techto trysek nebo je budu muset nejak serizovat a nebo neco tvořit s čerpadlem.dík za kazdy info.s pozdravem tomas

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syncon »

jj cca o 10-15k ale dej si pozor aby byly dobry jinak si udela diry do pistu

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od iconek »

tak ja je hodim znamymu na kontrolu a pokud nebudou kapat tak je tam dam.a nic jinyho s tim delat uz nemusim?a co spotreba,pujde moc nahoru?dik za odpoved.

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fantik »

S tou spotřebou to bude záležet na tobě, pokud budeš jezdit stejně tak by mohla jít o něco dolu ale pokud na to budeš šlapat tak se zvýší. :wink:

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

ano, zvysi se vykon...vetsinou neni treba nic dalsiho upravovat (VAG, cerpadlo)...ale pokud mas 1Z, tak bych se do zadnych vetsich uprav nehnal...max. ty trysky a chip...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od iconek »

Tak kluci dik za vaše rady.zkusim to.mejte hezkej den.s pozdravem tomas

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od iconek »

tak jsem je tam namontoval,tedy abych to upřesnil,vymenil sem kompletni vstrikovače i s tryskama a nechce to jet,proste jako by nezabiralo turbo,tedy zabiralo ale hrozne pozde,po montazi puvodnich vstřikovačů zase jezdi normalne.na diesel power foru sem vznesl dotaz a bylo mi řečeno že pokud mam vstřikovače ze silnejšího motoru tak jsou v měn silnější pružiny a nedokaže to vyvinout takovej oteviraci tlak aby se naplno otevřela tryska.......no tak sem si dal tu praci a do mejch puvodnich 66kw vstřikovačů namontoval trysky z tech silnejších....a zase nic.....tak nevím.po opětovne montáži trysek nazpět do puvodních vstřiku zase jezdi normálně.na VAGu jsem zvyšil i množství nafty a stale nic.zabejval se tady timhle už někdo?určitě ano a doufám že se podělí se svymi zkušenostmi......dik za info.tomáš

Uživatelský avatar
pitrsss
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: klášterec nad ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od pitrsss »

a máš ty trysky správně seřízené na předepsané otvírací tlaky,pokud otvírají brzy tak se nafta špatně rozpráší a pokud je máš moc našponovaný tak to čerpadlo má co dělat aby to přetlačilo a práší to taky na h.o.v.n.o

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od Dukes »

iconek píše:tak jsem je tam namontoval,tedy abych to upřesnil,vymenil sem kompletni vstrikovače i s tryskama a nechce to jet,proste jako by nezabiralo turbo,tedy zabiralo ale hrozne pozde,po montazi puvodnich vstřikovačů zase jezdi normalne.na diesel power foru sem vznesl dotaz a bylo mi řečeno že pokud mam vstřikovače ze silnejšího motoru tak jsou v měn silnější pružiny a nedokaže to vyvinout takovej oteviraci tlak aby se naplno otevřela tryska.......no tak sem si dal tu praci a do mejch puvodnich 66kw vstřikovačů namontoval trysky z tech silnejších....a zase nic.....tak nevím.po opětovne montáži trysek nazpět do puvodních vstřiku zase jezdi normálně.na VAGu jsem zvyšil i množství nafty a stale nic.zabejval se tady timhle už někdo?určitě ano a doufám že se podělí se svymi zkušenostmi......dik za info.tomáš
Zkus dát fungl nový trysky Sprint520 a uvidíš,jak to bude šlapat.

Uživatelský avatar
destil
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od destil »

pokud jsi nic nepoškodil na těch špičkách a jsou odskoušeny tak i z celými vstřikovači to musí jet

Uživatelský avatar
iconek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od iconek »

trysky jsou odskoušený a jsou z funkčního motoru ktery jezdil do posledni chvilky nez se mu protocilo rozvodovy kolecko a potkaly se ventily s pistama.......
nechal sem je premerit zda nekapou a jsou dobry a vse v pohode
mam i cerpadlo


jinak kolik stojej ty lepsi trysky Sprint520 ?a jaky mate s nima zkusenosti?kdyz tak zacnu setrit....:-)

s pozdravem tomas

Uživatelský avatar
Dukes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomůže výměna trysek v vetšímu výkonu?

Příspěvek od Dukes »

iconek píše:trysky jsou odskoušený a jsou z funkčního motoru ktery jezdil do posledni chvilky nez se mu protocilo rozvodovy kolecko a potkaly se ventily s pistama.......
nechal sem je premerit zda nekapou a jsou dobry a vse v pohode
mam i cerpadlo


jinak kolik stojej ty lepsi trysky Sprint520 ?a jaky mate s nima zkusenosti?kdyz tak zacnu setrit....:-)

s pozdravem tomas
4976,-

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“