Potřeboval bych RADU

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Horak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.11.2007 21:21

Re: Potřeboval bych RADU

Příspěvek od Horak »

ŠAFA píše:Pokud by bylo v háji těsnění nebo prdlá hlava bude voda v oleji nebo naopak (na měrce nebo víčku bílý hajzl) Jinak auto jede normálně??
Jinak auto jede normálně, olej jsem hned kontroloval a nic. zajímavé je že i po startu při nízkých otáčkách do 1800 zhruba je vše ok, ale jak to trochu protáhnu tak to kouří jak ve filmu..ale jen pár km. pak i když tomu dupnu tak nic. jsem na to zvědav.

Horak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.11.2007 21:21

Re: Potřeboval bych RADU

Příspěvek od Horak »

k_lada píše:Teď jsem si ještě vzpomněl že když se dělalo těsnění pod hlavou na škodovkách tak se správně měla hlava po několika desítkách kilometrů dotáhnout, kvůli tomu že si občas sedla. Nevím jak u VW, ale co když je tohle podobnej případ, prostě byla ta hlava špatně dotažená a když si to sedlo tak přestala těsnit?
Máš recht. to mě taky napadlo ale když jsem se koukal na návod na těsnění tak tam nic o dotáhnutí po km nebylo. jen moment a pak úhel o který ještě dotočit. Zajímavé je ale že to udělalo záhy po výměně. Tvůj příspěvek je určitě logický, ale asi by to udělalo opravdu min po 15-20 km si myslím a ne hned. :?: :cry:

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych RADU

Příspěvek od Jindrs »

Teplotu vody mas normalni?Kdyz se ti to ohreje zkus si sahnout na hadice od vody jestli nejsou hodne tvrdy.Jestli jo tak praskla hlava nebo znovu tesneni(neco jsi pri vymene podcenil)

Horak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.11.2007 21:21

Re: Potřeboval bych RADU

Příspěvek od Horak »

Taaak kamarádi. dnes jsem byl na testu a negativní. dolil jsem naposledy vodu a uvidíme jestli zmizí. Diskutoval jsem to s tím týpkem co mi to kontroloval a řekl že měl v podstatě ten samý problém. Udělal hlavy a pořád to samé. Dozvěděl jsem se že i když to žere olej tak to může mít stejnou barvu jako když vodu. TAkovou bílou možná lehce násládlou do šeda. Ještě před testem jsem mu vše řekl a prý by nemělo být pravděpodopné že by byla špatná hlava nebo těsnění. Udělal a potvrdilo se to. Řekl že i když mám pod autem v garáži loužičku tak to určitě nebude všechen olej co zmizí. Tipoval to na turbo. Takže teď mé cesty povedou směrem zjistit která pííííčovinka si dopřává oleje...:) Kdyby měl někdo rady na vyzkoušení jsem jedno velké ucho:D

Uživatelský avatar
stefacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kraj Vysočina ,Dolní Rožínka42
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřeboval bych RADU

Příspěvek od stefacek »

jj souhlasim hlava nebo tesneni ale spiz kdyz je to td tak si myslim hlava mala prasklinka a jak se to ohreje trochu tak se zatahne

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“