problem s motorem tdi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
h_a_p_p_y
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.12.2007 19:01
Kontaktovat uživatele:

problem s motorem tdi

Příspěvek od h_a_p_p_y »

ahoj vsem se tu novy a mam myly problem mam vento 1.9tdi a pri kazdem pridani plynu (na noze tak mezy 2-5centimetry) u jakeho koliv kvaltu mi auto zacne skubat skoro az poskakovat nemohly by jste mi poradit cim to muze byt a jeste dodatek skousel jsem do motoru zapojit chip a pri kazdem pridani na chipu se to jeste umocni nekdy sem mel pocit ze mi motor vyskoci a utece mi......... :(

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od vally_ny »

tento dotaz nepatří do club&web :!: :wink:
Obrázek

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od priwi »

joo, to mi taky dělalo u 1,9D. Ale pak to nějak přestalo samo... :roll:

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od g2tdi »

Chip neboli v tomoto případě asi powerbox vždycky všechno umocňuje stejně jak umocňuje dávku nafty tak umocňuje chyby a problémy...
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od boost »

no jo, ale kde je ta chyba a problém. Je tady spousta klubáků kterejm cuká při mírným přidání plynu motor 1Z. Mě taky :-)
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od g2tdi »

A zkoušely jste diagnostiku akčních členů, a taky se svézt s vagem?? a kontrolovali jste hodnoty s originálníma|???,
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Abel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2007 20:23

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od Abel »

Jo tak to ja dojezdil auto se mi pora neohrajvalo tak sem dal new termostat a ejhle jeste horsi mel sem porad teplotu na kilu:((Tak sem koupil neoriginal teplotni cidlo a prusvih!!!Dam ho tam dvakrat mi ukazalo na budiku 120 stunu a pak uz nic nejde budik auto nejede otacky jsou na 1500 kolisaj a nejde vubec za plynem a jede max 70km/H auto skube hruza kdyz chci nastartovat tak mi porad sviti hzaveni a po 5 min mi porad blika takze sem nejspis neoriginalnim dilem rozmaznul vahu vzduchu a jeste mnohem vic:(((Jsem nestastnej.. 8O

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od g2tdi »

to že se to neohřejvalo a po výměně termostatu to vařilo tak to je těsnění pod hlavou a ten zbatek zkus vag a ten ti řekne víc a je píččččoooovina aby jsi teplotni čidlem odrovnal váhu vzduch..
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od boost »

No tam je totiž asi zakopanej pes. Většina nemá takovej dobrej přístup na diagnostiku a nechce se mu dávat peníze v servisech. A moje auto bylo a chybu nehlásí, ale ještě sem se s vagem neprojížděl. Ale já bych to sved na trysky, nebo váhu. Nevim. Na jare koupim trysky a uvidim. Určitě se pak ozvu jak to dopadlo.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od g2tdi »

boost píše:No tam je totiž asi zakopanej pes. Většina nemá takovej dobrej přístup na diagnostiku a nechce se mu dávat peníze v servisech. A moje auto bylo a chybu nehlásí, ale ještě sem se s vagem neprojížděl. Ale já bych to sved na trysky, nebo váhu. Nevim. Na jare koupim trysky a uvidim. Určitě se pak ozvu jak to dopadlo.

koupíš trysky zjístíš že to nima neni a budou to vyhozený prachy řídící jednotka nevyhodnocuje všecky chyby do paměti protože některý hodnoty ač jsou špatný tak se nemusej zapsat protože jsou ,,v toleranci" zkus tu diag ale zežen si nekoho v tvým okoli kdo tomu fakt rozumí protože některý patlalové fakt uměj jen přečíst pamět závad a nic jinýho jo a taky to uměj opravit tím že tu pamět vymažou..

Fakt zkus toho vaga a měř počátek vstřikování dávku paliva na zdvich, tlak turba hodnoty váhy vzduchu otáčky motoru polohu akcelerátoru, zkus se taky kouknout na napájecí napětí řídící jednotky, a ten pomatenej budík muže bejt tim že nemáš kostru nebo nejsou ukostřený dráty ve svazku motoru jak je ten velkej štekr pod hadicema na tlak vzduchu jsou tam dva dráty přišroubovaný na ten držák toko štekru tak tohle skontroluj překontroluj kostry u baterky, ukostření jednotky, a potom to fakt chce jezdit s tim vagem kolikrát je to i na hodku ale opravdu se to vyplatí


kurnňa nežijte v době 120tek kdy se hledala závada vyměnovánim dílu ten vag vám toho řekne fakt hodně když s nim neumíte jen mazat chyby....... ty bloky naměřenejch hodnot tam nejsou jen kvuli tomu aby to meny nebylo prázdný..
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od boost »

Díky, vyzkoušim někoho najít a snad to posraný cukání zmizí. Ale ty trysky stejně vyměnim, protože chci dát z AFN nebo objednat ty powerplus z Dieselpower. :-)
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Vojta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s motorem tdi

Příspěvek od Vojta »

Mne auto taky cukavalo, i kdyz trochu jinak, nez tobe (taky 1Z), delalo to nejcasteji na dalnici pri vyssich otackach, byl spatnej 3. rizenej vstrik, vymenil jsem vsechny vstriky (ale cely, ne jen trysky) a je klid. Mimochodem, mam tam ted vstriky z 81kw TDI a vrele doporucuju, spotreba stejna a auto jede o dost lip.
Vopravdovej Wagon :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“