CHIP na váhu vzduchu

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

CHIP na váhu vzduchu

Příspěvek od mahonny07 »

Zdravim vsechny, mam dotaz jestli uz sjte nekdy nedavali chip do vahy vzduchu, koupil jsem si chip v popisu bylo toto

"Chip pro všechny typy automobilu
Přidá vašemu automobilu 15koní.
Žádný zásah do motoru nebo řídící jednotky.
Snadná instalace,zvladne jí každý za max 5minut
Pro všechny typy benzínových+(LPG) motorů s váhou vzduchu
Nové zboží z USA"

Nevím si rady kde to mam pripojit, na navodu bylo napsane ze to zvladne kazdy do 5 min 8O , je to podle navodu jednotuche, ale navod je na jine auto :( :evil: , je tam zhruba napsane odpojte IAT senzor, ktery vede do vahy vzduchu "na plandu je nakreslene ze to je dvoudrat" pote zapojte IAT Chip a senzor nezapojujte spatky do vahy vzduchu. Prosim mohl by mi nekdo poradit jak a kde se to montuje.Velmi vsem dekuji :)

Mam GOLF III rv.1997, motor AEE 1.6 55kW

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP na váhu vzduchu

Příspěvek od Jindrs »

takze to neni zadnej cip ale je to krabicka s nejakym odporem ktera ti jen oblbne cidlo takze vyhozeny prachy.A 15 koni ti to neprida urcite.

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP na váhu vzduchu

Příspěvek od mahonny07 »

no hrube receno je to podle me nejaky odpor"jelikoz ma 2 vyvody a je to jedno jak to zapojit" ktery to cidlo oblbuje ale jak ho mam zapojit?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIP na váhu vzduchu

Příspěvek od napster »

mahonny07 píše:Zdravim vsechny, mam dotaz jestli uz sjte nekdy nedavali chip do vahy vzduchu, koupil jsem si chip v popisu bylo toto

"Chip pro všechny typy automobilu
Přidá vašemu automobilu 15koní.
Žádný zásah do motoru nebo řídící jednotky.
Snadná instalace,zvladne jí každý za max 5minut
Pro všechny typy benzínových+(LPG) motorů s váhou vzduchu
Nové zboží z USA"

Nevím si rady kde to mam pripojit, na navodu bylo napsane ze to zvladne kazdy do 5 min 8O , je to podle navodu jednotuche, ale navod je na jine auto :( :evil: , je tam zhruba napsane odpojte IAT senzor, ktery vede do vahy vzduchu "na plandu je nakreslene ze to je dvoudrat" pote zapojte IAT Chip a senzor nezapojujte spatky do vahy vzduchu. Prosim mohl by mi nekdo poradit jak a kde se to montuje.Velmi vsem dekuji :)

Blost nic ti to nepřidá jen to zvýší spotřebu to je asi tak všechno.Jen se ti bude zdát,že to jede líp.Jak se to zapojuje nvm,ale koukni na stránky výrobce.

Mam GOLF III rv.1997, motor AEE 1.6 55kW

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“