Trysky do motoru 1Z

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od boost »

Ahoj chlapi, potřeboval bych nějakou informaci ohledně trysek do motoru 1Z. Jak hnou s výkonem, spotřebou a jestli tam dou dát uplně bez problému. Předem děkuji. Zajímal by mě rozdíl trysek z motoru AFN, AHU a AEY.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

chces kupovat novy,nebo mas od nekoho?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
diezzzel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 01.12.2007 21:59
Bydliště: Třeboň

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od diezzzel »

koukni na forum dieselpower.cz

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od boost »

Už mám tyhle trysky zadarmo nový. Známý :-)
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

boost píše:Už mám tyhle trysky zadarmo nový. Známý :-)

aha takze pokud tomu rozumim,tak mas tyto trysky 502 ze 110HP motoru,a ptas se na to ,zda to nicemu nevadi?

Nevadi.lip to pojede :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od boost »

Tak změna, trysky ještě nebyli doma a teď mi je kámoš dones. koukal sem na čísla dílů a Etka mi je nemůže najít. Možná sou Škodovácký, nevim. Kdyby ste mi na to koukli budu vděčnej. Takže: 038 130 201 F, 038 130 201 G, 028 130 203 F. Předem díky moc za informace. A podle těch čísel neni nic z AFN. :-(
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od Tunmaster »

boost píše:Ahoj chlapi, potřeboval bych nějakou informaci ohledně trysek do motoru 1Z. Jak hnou s výkonem, spotřebou a jestli tam dou dát uplně bez problému. Předem děkuji. Zajímal by mě rozdíl trysek z motoru AFN, AHU a AEY.
OT: Sorry, že ti sem takhle lezu, ale přišlo mi zbytečné zakládat nové téma. Rád bych ty trysky taky vyměnil. Nevíte někdo za kolik se dají pořídit? Nové vs. staré a pokud možno kde jse sehnat. Díky

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

boost píše:Tak změna, trysky ještě nebyli doma a teď mi je kámoš dones. koukal sem na čísla dílů a Etka mi je nemůže najít. Možná sou Škodovácký, nevim. Kdyby ste mi na to koukli budu vděčnej. Takže: 038 130 201 F, 038 130 201 G, 028 130 203 F. Předem díky moc za informace. A podle těch čísel neni nic z AFN. :-(

koukal jsem,ze uz ti kluci odpovedeli,ze jsou to vstriky z 90HP a SDI...
Tunmaster píše:
boost píše:Ahoj chlapi, potřeboval bych nějakou informaci ohledně trysek do motoru 1Z. Jak hnou s výkonem, spotřebou a jestli tam dou dát uplně bez problému. Předem děkuji. Zajímal by mě rozdíl trysek z motoru AFN, AHU a AEY.
OT: Sorry, že ti sem takhle lezu, ale přišlo mi zbytečné zakládat nové téma. Rád bych ty trysky taky vyměnil. Nevíte někdo za kolik se dají pořídit? Nové vs. staré a pokud možno kde jse sehnat. Díky
jinak zalezi co chces za trysky davat.ma svelky vyber docela.bud das jen nove 90HP,nebo zamenis za 110HP vstriky,pak je moznost vstriku ze 140HP verze a nebo jeste ze 150HP vezre.pak jsou jeste RACE vstraiky,ale ty bych ti pro bezny provoz nedoporucovalluz je to zbytecny,pokud nebudes honit velky kone.v klidu muzes dat ty 140HP trysky.Crena je zavisla od koho budou,bud das BOSCH,nebo SPRINTy a nebo POWERPLUSy.posledni dve nabizi dieselpower.cena je u POWERPLUSu jednotna a to 8284 za sadu sDPH.a nebo ty levnejsi SPRINTy a to 90,110HP za 4976 a nebo 140 HP za 5022 a nebo 150HP za 5614.RACE trysky stoji 11114Kc
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od Lacko_TD »

U motoru 1Z je ale problém s pístama ale to KaCzaba určo ví když je má na pašíku jiný.Můžeš dát v klidu sprint 520 nebo 502 a budeš s výkonem na cca 115-120HP.Pak připadají v úvahu ještě sprint 764 ale nějspíš už to bude trochu hulit.Každopádně poznáš že tam ten zátah je.
Každopádně koukni na dieselpower a tam se dozvíš všechno co se týká TDIček.Já dával sprint 520 (nejslabší) a je to znát.S montáží cca 8tis.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

Lacko_TD píše:U motoru 1Z je ale problém s pístama ale to KaCzaba určo ví když je má na pašíku jiný.Můžeš dát v klidu sprint 520 nebo 502 a budeš s výkonem na cca 115-120HP.Pak připadají v úvahu ještě sprint 764 ale nějspíš už to bude trochu hulit.Každopádně poznáš že tam ten zátah je.
Každopádně koukni na dieselpower a tam se dozvíš všechno co se týká TDIček.Já dával sprint 520 (nejslabší) a je to znát.S montáží cca 8tis.

cim ty jezdis cece?esli se nezname od videni?

jinak k tem pistum...ty puvodni jsi schopen utavit i se seriovejma tryskama,jako jeden expert co ho znam.drzel 1Z pod krkem Teplic do Mostu a nedojel. :D
zalezi na stavu motoru a jak mu budes nakladat..ale i s 502 kluci z DP jezdily v klidu a hlavne uplne o necem jinym bude akcelerace...

auitor tohoto tematu uz na DP psal,ale opravdu tam mas tema kde se toto primo resi a je to tam na dost stranek.a jmenuje se to skoro stejne jako jsi nazval sve tema ty...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Lacko_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutof a taky Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od Lacko_TD »

Jsem z CV.Lítam tady v modrofialovým ventu GT TDI s kristalama.Ty jsi taky OD CV?

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od boost »

Kluci díky moc. To já všechno vim, šlo mi spíš jenom o ty trysky co sem měl doma. A písty už tam mám dávno AGR. Hned jak sem to přitáh a dával dohromady tak sem připravoval motor na trochu vík kW. Nechci moc, myslel sem vybrat nějaký ty trysky a pak ještě něco s řídící jednotkou a dost. 130-140 koní bude bohatě stačit a to myslim tímhle dostanu. Musím to akorát až našetřim tak skonzultovat s někym rozumnym a profesionálnim jako je myslim reesha na dieselpower. A já jestli jsem z Chomutova? Nee, mám tam bratrance a toho už sem asi tak 10 let neviděl.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

pokud uz mas pisty vymeneny tak tam rovnou dej za 502jky ze 150HP vezre...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
dangenius
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 26.10.2007 23:52
Bydliště: Hlavní město BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od dangenius »

.
Naposledy upravil(a) dangenius dne 08.02.2010 14:37, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Trysky do motoru 1Z

Příspěvek od KaCzaba »

dangenius píše:Já už jsem s Reeshou dával jeden motor 1Z do kupy a výkon cca 150PS.Výmněna turba za 130 konové passat+ventil N75,písty PD,vstřiky Sprint 764,větší IC a soft.Já jsem k tomu měl ještě blbou RJ (8bitova) a ta nejde přehrát,takže výmněna za 16 bitovou.Jinak vstřiky(sprint)má reesha kolem 5000 a 7000 i s montáží(není co řešit).VIZ:
http://race.dieselpower.cz/Produkty/kat ... 30&motor=4

jak ti resil Richard tu jednotku?tahal celou elektriku nebo jen delal pršechodku?jak mu to dlouho trvalo a kolik te to stalo?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“