Cukání motoru u tdi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od boost »

Tak už je auto doma. Začnu asi cenou. 20350Kč. Ale nechal sem si tam vyměnit trysky, seřídit vstřiky, vyměnit: dopravní čerpadlo, přesuvník vstřiku, štelwerk, vysokotlakou rozdělovací hlavu + samozřejmě seřízení čerpadla. Nakonec sem zadarmo dostal štelwerk a přesuvník vstřiku. Vemu to uplně od začátku. První etapa opravy byla podávací čerpadlo, přesuvník vstřiku a trysky. Auto cukalo (tvrdě a občas nešlo nastartovat) dál bez jakýhokoli zmírnění nebo zmizení. Druhá etapa bylo vyměnění štelwerku, protože podle toho servisu to už nemůže nic jinýho bejt. po druhém projetí cukalo auto dál a mechanici nevěděli co s tim a nechtěli mi na to dávat novou rozdělovací hlavu za 12000 abych jim potom neřek že jí tam nechci. Tak sem musel říct. Dejte mi tam tu hlavu z Octávky ze staršího ale dobrýho čerpadla. Pak sem byl zase 4 dny bez auta a po projetí je klid jako po pěšině. Auto přede jako kamna a já sem spokojenej. Takže cena i s tou slevou zmíněnou na začátku se vyšplhala na těch 20350Kč. Auto nebylo 3 neděle doma takže sem byl pěkně nervní každým dnem a včera protože sem měl najednou supr náladu kvůli autu tak sem ještě dostal vynadáno od moji pani. :-) Takže jestli se někdo chce řídit podle mě tak bejt váma začnu od tý hlavy. spoustu lidí tady psalo nebuďte jako dřív a neopravujte to výměnným stylem, ale jak je vidět, ani v origo Bosch servisech si neví rady a dělají to tak.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Myš »

no tak mě to stálo zatím je 8 000,ale bylo to čerpadlo a nestartovalo to a tak něco jak píšeš ty,každopádně ted to chytne hned a necuká :-)
►►► VÝCHODOČESKÉ SRAZY ◄◄◄

Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí.... Obrázek

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od fleer »

jak tak koukám, zatim jsem na tom ještě dobře.. cuká "jen" turbína.. občas tlačí, občas ne, občas až moc.. ale zatim jsem se nedostal k tomu vyndat a vyčistit to doozu na turbu.. nechce se bestie skoro hnout.
Nicméně, než nechat dělat čerpadlo, tak snad radši seženu celej skoro novej motor z okty nebo G4, trochu si pohraju, cenove na tom budu skoro stejně a jeste pujdu s vykonem nahoru.. Ale je to to nejkrajnější řešení. :evil: nejdřív turbínka.. :lol:
A všem co to cuká přeju pevný nervy při hledání závady.. .

to matasimek: a tobě díky za všechny.. malo lidi jest, kteri by takhle pomohli pres net.. smekám pane.. :!:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od boost »

To je pravda, matasimkovi 3* hurá.:-) Fakt dík. Ještě k tý opravě: bylo by to o 7000 levnější kdybych nechtěl vyměnit trysky za AFN-kový.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od fleer »

boost píše:To je pravda, matasimkovi 3* hurá.:-) Fakt dík. Ještě k tý opravě: bylo by to o 7000 levnější kdybych nechtěl vyměnit trysky za AFN-kový.
má to smysl, jen vstřiky měnit?
jinak za 20 se dá sehnat komplet motor 81kw z Oktavy a ma najeto do 10ti tis.km... tak co by vyslo lip?
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od boost »

To je o tom čemu věříš a na co máš čas, jasný peněžně je lepší sehnat motor ze IV PD 150koní s najetejma 10000km, ale kdo ti dokáže těch 10000km, kdo ti to napáchá do auta, kdo ti to přihlásí. Sám bych to tan taky dostal, ale nemám kdy. Tady mám aspoň nějakou záruku a můžu kdyžtak reklamovat.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od matasimek »

:oops:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od fleer »

boost píše:To je o tom čemu věříš a na co máš čas, jasný peněžně je lepší sehnat motor ze IV PD 150koní s najetejma 10000km, ale kdo ti dokáže těch 10000km, kdo ti to napáchá do auta, kdo ti to přihlásí. Sám bych to tan taky dostal, ale nemám kdy. Tady mám aspoň nějakou záruku a můžu kdyžtak reklamovat.
81kw místo 66kw jak prd.. s PD by to bylo horší.. ted mam moznost ten motor (96kw) mit komplet se vsim za krasny prachy, ale prave jak to zlegalizovat...
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od fleer »

matasimek píše::oops:
dočervenat :lol: vzdyt je to pravda.. :wink:
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od KaCzaba »

me ted obcas 1Ztko jako by cukne jen jako kdyz na pul bteriny vypnes klicek a pak zase nic.jak kdy proset nekd yjo a pak tejden nic paxe to parkrat ukaze a zase klid.chyta vsecko v pohode
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od boost »

No, to je přesně vono, akorát začátek. Jestli je to to samý bude se to zhoršovat a pak to začne občas i hůř startovat. Hoši ty motory dou do kytek. A je to tou naftou zelenou posranou zasranou zkurvenou vyjebanou. kdybych na to měl a měl potvrzený že jde opravdu o naftu tak toho zasranýho bursíka nebo kdo to vymyslel zažaluju.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od KaCzaba »

taykze odchazi hala na cerpadel.to je v poho alespon bude duvod dat tam 12mm :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od fleer »

Tak uz to necuka. Vymenil jsem N75 a je to v poho. Ale uz taky neprefukuje a tudiz je to linejsi. Ale funguju a to je hlavni :-D
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
panda
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceskolipsko

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od panda »

tak cukani uspesne vyreseno :D :D :D :D :D :D .vadna hlava na cerpadle-ten servo motorek.je tam jiny a gut. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
takze vyzkousejte i tuto alternativu.

Uživatelský avatar
RADA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.10.2007 21:42
Bydliště: Hradec Králové-Semily

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od RADA3 »

Ten servomotorek se dá koupit a vyměním si ho sám,nebo ne?Akde ho přesně najdu na tom čerpadle.Cuká mě to pořád,já jezdím tak,že votáčky nepustím pod 1800 a dá se stím jezdit(zatím).Jo nemáte někdo zkušenosti s teplotou vody,mě to neukazuje,jen když je strašný vedro tak to ukáže asi na 40,termostat tam je.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“