TDi nedrží volnoběh a kouří

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Uživatelský avatar
kuchy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice na Moravě

Re: TDi nedrží volnoběh a kouří

Příspěvek od kuchy »

Zdarec, mam na tebe otázečku, měřil jsi ty tlaky ve válcích při zahřátém motoru nebo při studeném?

Painkiller píše:Tak já už vím...jeden válec nemá vůbec kompresi, tzn že nepálí - odtud ten kouř...Jsem z toho pěkně na mrtvici, za týden jde hlava dolů a uvidí se čim to je.Buď je podpálenej ventil, nebo kroužek na pístu, nenapadá mě čim to může být - s Golfem zacházim jak v rukavičkách, koupil jsem ho od dobrýho kamaráda a znám jeho historii (tohle je první závada za tři roky co ho mám já a předtím taky neměl žádný problémy).Trošku mě to vyrazilo dech :(

Uživatelský avatar
Painkiller
Člen klubu
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: TDi nedrží volnoběh a kouří

Příspěvek od Painkiller »

Phobos:Já nečekám že mi tady online někdo vyřeší problém-rozjel jsem debatu pro ostatní aby věděli co se může stát i s jejich autem...

Kuchy: Měřil to vedoucí u Bosch Diesel Servisu Dojáček v Praze Vršovicích - myslím že to dělal tak jak se má, proč?

Uživatelský avatar
Painkiller
Člen klubu
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: TDi nedrží volnoběh a kouří

Příspěvek od Painkiller »

Tak mám latest news ze servisu - ještě jsem to neviděl (zítra vyfotím-postnu) ale kluci volali že mám prasklej píst.Normálně napříč válcem :? Nechápu to, vím že se tu o tom občas mluví že to ty 66kw dělaj, ale u mýho auta nebyl nikdy razantně zvyšovanej výkon (koupil jsem to teda s powerboxem, ten ale ani nebyl znát, tak šel hned pryč)...

Nevíte jestli je nutný měnit všechny písty, nebo jen jeden a kde se po tom ptát/koupit?Vrakáči bych se rád vyhnul.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“