Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
paja1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.02.2008 17:30

Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od paja1979 »

Po dlouholetém šestiletém soužití smým G3 GTD došlo ke zradě a zklamání má láska zklamala a já se ve tři ráno musel táhnout na laně. :( :( :( Asi spínací skřínka nebo co vše jede ,sepne, točí to ale nechytne to a kontrolky na palubce žhavení,olej,parkovací brzda se při startu nerozvítí tak neví zdali zklamala jen spinací skřínka či nějaká elektronika ale zkrátka to stojí v garáži a nedá se stím prázdit silnice.Měl někdo takový problém???A poradí jak na něj ať miláček nehnije v garáži???

Kluci děkuji za tipy na poruchy,spinací skřínka v poho relatka taky nakonec jsem rozdělal imobilizer a bylo tam špatné jedno relátko tak jsem jej přepájel a je to OK může se vyrazit na silnice.tak jdu pozhasínat do garáže a ráno můžu vyrazit do rachoty.Škoda že jste zdaleka všici jak tak koukám mohli jsme zajít na pivo... :D čau čau
Naposledy upravil(a) paja1979 dne 17.02.2008 23:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od lister »

vytáhni konektor ze spínačky, spoj kouskem drátu kontakty 30 a 15 (na kabelu ,ne na spínačce) měly by se rozsvítit kontrolky, pak ještě spoj 30 a 50, měl bys nastartovat...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Kotel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od Kotel »

... zkusil bych jestli ti při ototočení klíčku do 1. pozice ti jde napětí do elektromagnetu na naft. čerpadle... od toho bych to odvíjel... nevim jak to má G3 ale myslim že to bude funkcí stejně jako u G1 :wink: nejdříve samozřejmě samozřejmě proběhnout pojistky a relátka...

Uživatelský avatar
RADA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.10.2007 21:42
Bydliště: Hradec Králové-Semily

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od RADA3 »

Tak něco podobnýho sem měl taky.Mě to sice jelo a po chvilce to chcíplo a taky nesvítil kontrolky a točilo to.PO10min se kontrolky rozsvitili A ŠLO TO NASTARTOVAT.Vyměnil sem tu kostku na spínačce(trochu smrděla) a dálo to furt,Tak sem to dal do opravny a tam zjistily,že je odletovanej drát v imobilizéru,ten hlavní drát co napájí celou palubovku.Zaletoval to a pro jistotu ještě přidal drát)obešel tu krabičku imob.

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od K-O-M-I »

paja1979 píše:Po dlouholetém šestiletém soužití smým G3 GTD došlo ke zradě a zklamání má láska zklamala a já se ve tři ráno musel táhnout na laně. :( :( :( Asi spínací skřínka nebo co vše jede ,sepne, točí to ale nechytne to a kontrolky na palubce žhavení,olej,parkovací brzda se při startu nerozvítí tak neví zdali zklamala jen spinací skřínka či nějaká elektronika ale zkrátka to stojí v garáži a nedá se stím prázdit silnice.Měl někdo takový problém???A poradí jak na něj ať miláček nehnije v garáži???

Kluci děkuji za tipy na poruchy,spinací skřínka v poho relatka taky nakonec jsem rozdělal imobilizer a bylo tam špatné jedno relátko tak jsem jej přepájel a je to OK může se vyrazit na silnice.tak jdu pozhasínat do garáže a ráno můžu vyrazit do rachoty.Škoda že jste zdaleka všici jak tak koukám mohli jsme zajít na pivo... :D čau čau
Caaau, prosimte vresil si to nejak? mam uplne stejnej problem ale nemam immo :roll:
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
kudyvr6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 161
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha- no přece doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od kudyvr6 »

tak stejnej problém mam ted u golfa 3 TDI 66kw..když otočim klíček tak komtrolky jdou a když nastartuju tak to zhasne všechno i kilometry a čas... A tak za minutu nebo dvě auto chcípne..
Nesetkal ste se někdo s takovym problémem? jo a imobiliér to má

v.klimenda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 12.10.2007 10:42
Bydliště: Olomouc-Neř..
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od v.klimenda »

Měl jsem tu samou závadu,dělalo to relé 30.

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Točí ale nesvítí budíky a nechytá...

Příspěvek od K-O-M-I »

v.klimenda píše:Měl jsem tu samou závadu,dělalo to relé 30.
Tak t se na nej hned odpledne mrknu :wink:
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“