Výkon TDi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Smallpuck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:45
Bydliště: Rumburk

Výkon TDi

Příspěvek od Smallpuck »

Už se to tady asi probíralo, ale potřeboval bych se ujistit. Vyměnil jsem vzduchovej filtr a od tý doby mě začalo autí ztrácet výkon a padá pořád do nouzáku. Prostě přidám a po chvíli to spadne a jedu jak šnek, pak uberu a zase. Chvílema když přidávám otáčky, tak jede nejede jede nejede. Nemůže to mít nějakou spojitost s tim filtrem? Když to do ted makalo, tak jestli jsem něco nepodělal :(
VW Golf GT TDI 81kW

Uživatelský avatar
Stifmeyster
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 447
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkon TDi

Příspěvek od Stifmeyster »

a co vaha vzduchu ? zapojil si poradne ten kabel kdyz si mel sundany airbox

Smallpuck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:45
Bydliště: Rumburk

Re: Výkon TDi

Příspěvek od Smallpuck »

Stifmeyster píše:a co vaha vzduchu ? zapojil si poradne ten kabel kdyz si mel sundany airbox
jo ten je zapojenej :roll:
VW Golf GT TDI 81kW

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkon TDi

Příspěvek od phobos »

Pokud si dobre pamatuju tak jeste do airboxu vede slaba hadicka mrkni na ni pak se zkus podivat kousek od toho je N75 a dalsi spousta hadicek jestli si nekde nezavadil a nevytahl ji.On i ten filtr muze bejt nejakej humus,ale to se asi moc casto nestava.Spis bych se podival tam kde si neco delal a okolo.

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: Výkon TDi

Příspěvek od johnyG »

phobos píše:Pokud si dobre pamatuju tak jeste do airboxu vede slaba hadicka mrkni na ni pak se zkus podivat kousek od toho je N75 a dalsi spousta hadicek jestli si nekde nezavadil a nevytahl ji.On i ten filtr muze bejt nejakej humus,ale to se asi moc casto nestava.Spis bych se podival tam kde si neco delal a okolo.
Jo na tu hadicku mrkni, o vikendu jsem taky menil vzduchač a vypadla mi. Tak jsem na ni dal spinku. Ale nevim jestli by to melo po vypadnuti takovyhle priznaky. Spis by jsem poradne ocistil kontakty na vaze vzduchu. :lol:

Smallpuck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 25.09.2007 11:45
Bydliště: Rumburk

Re: Výkon TDi - vyřešeno!

Příspěvek od Smallpuck »

Tak se pánové omlouvám, ale si představte, že mi vypadla hadice k intercoleru :( Pořád koukám na levou stranu a pak jsem si všiml postříkaný nádržky chl. kapaliny od oleje. Kouknu vlevo a hadice bez spony a vytažená. Dal jsem to zpátky a když jsem se rozjel, tak opět zátah jako svina, ale těch sazí co tam zamnou zůstalo :D Ted je vše ok!!!! Ještě jednou díky za rady.... :mrgreen:
VW Golf GT TDI 81kW

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“