Malo nafty ?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
oopice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Malo nafty ?

Příspěvek od oopice »

Zdravím všechny tady na fóru, nemáte někdo podobný problém jako já? Poslední dobou mě trápí citelná ztráta výkonu během déletrvajícího setrvání ve vyšších otáčkách. Na první dojem se zdá, že je ucpaný naftový filtr, ale byl měněn minulý týden, situace se sice zlepšila, ale ne o moc. Máte někdo podobnou zkušenost? Dík za odpověď.

Pozn. motor 1Z, 66kW, bez uprav

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Malo nafty ?

Příspěvek od Unihero »

oopice píše:Zdravím všechny tady na fóru, nemáte někdo podobný problém jako já? Poslední dobou mě trápí citelná ztráta výkonu během déletrvajícího setrvání ve vyšších otáčkách. Na první dojem se zdá, že je ucpaný naftový filtr, ale byl měněn minulý týden, situace se sice zlepšila, ale ne o moc. Máte někdo podobnou zkušenost? Dík za odpověď.

Pozn. motor 1Z, 66kW, bez uprav
dej to na VAG, ten Ti řekne o dost více... může to bejt váha apod... je toho hrozně moc... taky tomu nerozumím a jak je nějakej problém řeším to vagem a hned je po problému zase...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Malo nafty ?

Příspěvek od napster »

u našeho scénica 1.9Dti byl podobný problem jedeme delší dobu 100km/h na půl plynu a sešlápnem to,tak to taky nejelo,ale stačilo sešlápnout spojku vyřadit prošlápnout plyn a chytilo se to.Byla to váha vzduchu.Dej si to na VAG a chybu ti to snad najde.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“