Pískání turba

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
dee-log
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budějoviceee :)
Kontaktovat uživatele:

Pískání turba

Příspěvek od dee-log »

jak docílím pískáni turba?? znamemu na octavii 1.9 tdi to piska porad.. vzdy kdyz slapne na plyn piska mu to, moc hezky zvuk... kdybybch chtel taky at mi to piska co musim udelat???

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: Pískání turba

Příspěvek od kanin »

už se to tu řešilo...tuším že snad když zvýšíš plnící tlak na turbu, tak bude víc pískat, a nebo kup za pětikilo falešnej katík a to taky pomůže...

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od Unihero »

kanin píše:už se to tu řešilo...tuším že snad když zvýšíš plnící tlak na turbu, tak bude víc pískat, a nebo kup za pětikilo falešnej katík a to taky pomůže...
nebo vyřad kat...

Uživatelský avatar
dee-log
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Budějoviceee :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od dee-log »

jak se zvysi plnici tlak??? jak je to s katem a technickou?? ma s tim nekdo zkusenosti???

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od snXa_ »

dee-log píše:jak se zvysi plnici tlak??? jak je to s katem a technickou?? ma s tim nekdo zkusenosti???
Urcite emisema neprojdes :wink: ..vyrusis kat a zvisi se ti kourivost u auta
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od Unihero »

tlak turba zvýšíš jedine ůpravou softu..
emise, mno nevím neviděl jsem ještě ani jednoho diesela kterej by snad bez problémů udělal emise, známý dělá na technické a když jsem viděl co tam s těma autama zkouší? mno nevím na 15 vteřin vytočí diesela téměr do plných a drží ho...
já když přijel na emise tak mi řekl sem ani nejezdil a to jsem ještě měl kat..
takže já nevím, dneska to vyřazuje mnoho lidí, protože nikdo nemá 4000 replika a kolem 8000-15000 na novej katalysator, záleží na typu auta.
takže je lepší to vyřadit a neřešit nějaký emise... a kort třeba u 8 letýho auta a více.
mě třeba vento dost hulí ale neřeším to, když hulí černě tak at hulí, pokud nehulí modře tak je to v poho, taky po vyndání katu jsem pocítil menší zvýšení výkonu, a když se zprudka rozjíždím slyším z výfuku jak tam ten černej dým pěkně proudí, má tah a auto je v klidu, trubo píská i syčí takže np...

tot můj názor, jestli je nikdo proti at se vyjádří:-)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od napster »

Achmed píše:tlak turba zvýšíš jedine ůpravou softu..
emise, mno nevím neviděl jsem ještě ani jednoho diesela kterej by snad bez problémů udělal emise, známý dělá na technické a když jsem viděl co tam s těma autama zkouší? mno nevím na 15 vteřin vytočí diesela téměr do plných a drží ho...
já když přijel na emise tak mi řekl sem ani nejezdil a to jsem ještě měl kat..
takže já nevím, dneska to vyřazuje mnoho lidí, protože nikdo nemá 4000 replika a kolem 8000-15000 na novej katalysator, záleží na typu auta.
takže je lepší to vyřadit a neřešit nějaký emise... a kort třeba u 8 letýho auta a více.
mě třeba vento dost hulí ale neřeším to, když hulí černě tak at hulí, pokud nehulí modře tak je to v poho, taky po vyndání katu jsem pocítil menší zvýšení výkonu, a když se zprudka rozjíždím slyším z výfuku jak tam ten černej dým pěkně proudí, má tah a auto je v klidu, trubo píská i syčí takže np...

tot můj názor, jestli je nikdo proti at se vyjádří:-)
jj,já jen dodám,že emise na diesel se měří při volnoběhu a při plných otáčkách. a tomu,že ti to hulí to je pravda,když jsem byl u něj,tak zaparkoval auto pod přístřešek a zanim stálo něco černýho,údajně to bylo uhlí,ale beztak mu to vylítalo z veyfucku,jak tam parkuje :lol: :lol: Jinak ještě máte doma bráchy Vento?! :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od Unihero »

napstre nedělej si ze mě pr**l...:-)
kastle už z venta není..
počkej až bude vzádu koncovka zu fabie RS to bude pěkně hulit na auta za mnou:-)
jinak sry za OT

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od napster »

dej si tam koncovku z Octavie RS ta je hezčí :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
pitrsss
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: klášterec nad ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od pitrsss »

snXa_ píše:
dee-log píše:jak se zvysi plnici tlak??? jak je to s katem a technickou?? ma s tim nekdo zkusenosti???
Urcite emisema neprojdes :wink: ..vyrusis kat a zvisi se ti kourivost u auta


katem snížíš co2 a na tk se měří na dieslu kouřivost ,tk projdeš v pohodě

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od snXa_ »

pitrsss píše:
snXa_ píše: Urcite emisema neprojdes :wink: ..vyrusis kat a zvisi se ti kourivost u auta


katem snížíš co2 a na tk se měří na dieslu kouřivost ,tk projdeš v pohodě
me to rikat nemusis... ja to delam..zvedsi se ti kourivot a ses v prdeli...VW maj docela nizkou kourivost
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
kirneu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 21.06.2008 23:48
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pískání turba

Příspěvek od kirneu »

hele kup si takovou pistalu ktera ti ten zvuk dovili tady ji mas http://www.aukro.cz/item386987914_turbo ... entil.html :-) jinak se da koupit tady http://www.vbtuning.cz/index.php?page=s ... t=171&ses=


Zduř a ať to jezdí
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“