Pomoooc, TDI nestartuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od K-O-M-I »

LIdi mam problem, otocim klickem do prvni polohy a nerosviti se mi kontrolky, tudiz nejde ani nastartovat, ale nejaky relatka cvakou, myslel sem ze bude probrelm ve spodku spinacky ale to by neslo nic ne? Nemate s tim nekdo zkusenosti nez to auto zapalim? :lol:
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od snXa_ »

K-O-M-I píše:LIdi mam problem, otocim klickem do prvni polohy a nerosviti se mi kontrolky, tudiz nejde ani nastartovat, ale nejaky relatka cvakou, myslel sem ze bude probrelm ve spodku spinacky ale to by neslo nic ne? Nemate s tim nekdo zkusenosti nez to auto zapalim? :lol:
Nooo hele jestli se ti ani nerosviteji kontrolky tak by to mela byt pojistka od budiku skus skouknout tohle.. a potom bych koukal po nakym konektoru od spinacky..
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od K-O-M-I »

snXa_ píše:
K-O-M-I píše:LIdi mam problem, otocim klickem do prvni polohy a nerosviti se mi kontrolky, tudiz nejde ani nastartovat, ale nejaky relatka cvakou, myslel sem ze bude probrelm ve spodku spinacky ale to by neslo nic ne? Nemate s tim nekdo zkusenosti nez to auto zapalim? :lol:
Nooo hele jestli se ti ani nerosviteji kontrolky tak by to mela byt pojistka od budiku skus skouknout tohle.. a potom bych koukal po nakym konektoru od spinacky..
Ale kdyz to bude pojistka od budiku tak by to melo chytit ne? ja nemam immo. . sem z toho hotovej :lol:
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od napster »

to se mi taky stalo a závada byla v nádrži neměl sem tam moc nafty :lol: Jestli se ti nerosvítěj budíky,tak můžeš mít i vypadlej konektor v budíkách :wink:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od K-O-M-I »

napster píše:to se mi taky stalo a závada byla v nádrži neměl sem tam moc nafty :lol: Jestli se ti nerosvítěj budíky,tak můžeš mít i vypadlej konektor v budíkách :wink:

To uz se mi taky stalo :lol: ale tohle proste ani nespusti starter, proste nic, mate nekdo v aute origo alarm od vw? kdyz se dostanete nejak do auta, a ono bude blikat, pak se vam taky nerosviti kontrolky kdyz otocite klickem. . myslim, tak nejak tak to dela :evil: dneska se na to du podivat
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od snXa_ »

K-O-M-I píše:
napster píše:to se mi taky stalo a závada byla v nádrži neměl sem tam moc nafty :lol: Jestli se ti nerosvítěj budíky,tak můžeš mít i vypadlej konektor v budíkách :wink:

To uz se mi taky stalo :lol: ale tohle proste ani nespusti starter, proste nic, mate nekdo v aute origo alarm od vw? kdyz se dostanete nejak do auta, a ono bude blikat, pak se vam taky nerosviti kontrolky kdyz otocite klickem. . myslim, tak nejak tak to dela :evil: dneska se na to du podivat
Jeee tyhle origo alarmy :( ..to je v prdeli nevim kam to ti Nemecti Ingeniri shovavaji :lol:
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Tom81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.07.2008 16:36

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od Tom81 »

Sdarec chlapi, mám podobný problém, přečetl jsem toho hafo ale nějak jsem odpověď nenašel, zkuste poradit. Mám golfa3 1,9tdi 66 kw rok 97, nemám alarm ale jen centrál a imobilizer, centrál je bez DO ale je to nějak hokus pokus od němcu nebo co, v zadu v kufru je nějaký vzduchový kompesorek, který rozvádí vzduch v tenkých trubkách ke vsem motorku k zámkům ke dveřím. Ale k věci, přestal mi fungovat central klíčkem, musel jsem otvírat jen klíčem a ručo zadní dveře. Ale pořád jsem jezdil, pak jsem začal kuchat central že si dám nový elektr. + DO, vytáhl jsme ze zadu ten kompresorek s takovou menší deskou (ploché spoje) a jen tak s pr**le jsme chtěl zjistit zda funguje ten kompresorek -připojil jsem to na náhradní baterku 12V a ono se v tom něco uškvařilo - (dělal jsem to pochopitelně mimo auto) jeden plochy spoj se uškvařil a asi ještě něco dalšího, od té doby kdy jsem to vymontoval auto ani netukne. Vložím klíček do zapalovaní - otočím - kontrolky se normálně rozsvítí jako vždy po chvilce zhasnou (baterka, žhavení,!) a pak když otočím klíčkem dál aby to začlo točit tak to nic neudělá, prostě neotočí starterem ani tuk, jen to v relátkach zacvaká a nic se nestane. KOntroloval jsem pojistky - všechny OK, dále relátka jsem jen tak podle oka - vyndal a vložil zpět - když cvaka tak funguje (si myslím teda), TAk už právě nevím co dál, žeby nějaký imobilizer? Ale co vím z Octy že by to mělo alespon točit ale nechytnout, a mně to vůbec netočí - maras, nebo bych imo nějak obešel jen nevím kde ho hledat - nebo jak vůbec vypadá - jde to vůbec obejit - něco vyhodit propojit, BAterka je ok, zkoušel jsem i jinou, zkoušel i druhý klíč a furt to samé... jsem už z toho marny

Tom81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.07.2008 16:36

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od Tom81 »

ještě jsem to připojil na kabel přez VAG tak imo nehlásí žádnou chybu, zkoušel jsem to několikrát pro jistotu ale nic, vše ok, nebo jeslti se dá přez vag deaktivoat imo? nebo někde jinde přez kabel?

Tom81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.07.2008 16:36

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od Tom81 »

ještě poznámka, když otočím do první polohy tak na displeji v palubovce se zobrazi 10 00, tak nevím jeslti to je nejaká porucha či co, nevyznám se v tom, někde sem na netu našel že závda: problém se sedalem od řidiče, ale to mi příjde nějaké divné, proč by auto nestartovalo - a tak stare auto, tam snad nejde ani eletrika, předepinače nebo airback tam snad ani není......jsem v prdeli , help me

Tom81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 08.07.2008 16:36

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od Tom81 »

jak vidím tak nikdo nepřidál ani jeden příspěvěk, opět platí pravidlo pomož si sám a udělej si sám, takže jsem všechno proměřil, a zjistil že starter je ko, zajel k sousedum do polska - k jednomu týpkovi - ten mi z repasoval starter za 800kč a co? Kára opět jezdí

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od fleer »

K-O-M-I píše:LIdi mam problem, otocim klickem do prvni polohy a nerosviti se mi kontrolky, tudiz nejde ani nastartovat, ale nejaky relatka cvakou, myslel sem ze bude probrelm ve spodku spinacky ale to by neslo nic ne? Nemate s tim nekdo zkusenosti nez to auto zapalim? :lol:
hale a zkoušel si jinou baterku?
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

SamotZdeny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 10.02.2008 17:19
Bydliště: kousek od Pernštejna

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od SamotZdeny »

K-O-M-I píše:
napster píše:to se mi taky stalo a závada byla v nádrži neměl sem tam moc nafty :lol: Jestli se ti nerosvítěj budíky,tak můžeš mít i vypadlej konektor v budíkách :wink:

To uz se mi taky stalo :lol: ale tohle proste ani nespusti starter, proste nic, mate nekdo v aute origo alarm od vw? kdyz se dostanete nejak do auta, a ono bude blikat, pak se vam taky nerosviti kontrolky kdyz otocite klickem. . myslim, tak nejak tak to dela :evil: dneska se na to du podivat
Ahoj.Prvně zkus akumulátor(rozsvítit světelnou houkačku),pokud se rozsvítí dobře je ok,potom zkontrolovat konektory na spín.skříňce(případně přeměřit průchod mezi svorkami 30 a 50) když funguje,pak jak psal napster konektor v budicích,potom zkontroluj přivod proudu ke startéru(o5 svorka 50).Atd.ale nejlepší bude když najdeš někoho kdo se v tom vyzná. Zdeny P.S.Myslím,že immo se deaktivuje otočením klíčku ve spín.sk.

Uživatelský avatar
K-O-M-I
Řidič
Řidič
Příspěvky: 184
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LitvínoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoooc, TDI nestartuje

Příspěvek od K-O-M-I »

SamotZdeny píše:
K-O-M-I píše:
To uz se mi taky stalo :lol: ale tohle proste ani nespusti starter, proste nic, mate nekdo v aute origo alarm od vw? kdyz se dostanete nejak do auta, a ono bude blikat, pak se vam taky nerosviti kontrolky kdyz otocite klickem. . myslim, tak nejak tak to dela :evil: dneska se na to du podivat
Ahoj.Prvně zkus akumulátor(rozsvítit světelnou houkačku),pokud se rozsvítí dobře je ok,potom zkontrolovat konektory na spín.skříňce(případně přeměřit průchod mezi svorkami 30 a 50) když funguje,pak jak psal napster konektor v budicích,potom zkontroluj přivod proudu ke startéru(o5 svorka 50).Atd.ale nejlepší bude když najdeš někoho kdo se v tom vyzná. Zdeny P.S.Myslím,že immo se deaktivuje otočením klíčku ve spín.sk.
:lol: no ona vetsina veci funguje, starter toci, svetla sviti, na budikach se ukazujou km, uz mi to zjistoval elektrikar a nejde proud do rj. zitra koupim knizku jak na to, kvuly schematu zapojeni a uvidime :wink:


Naposledy oživil K-O-M-I v 03.08.2008 00:57
TDI Forever. . . No smoke, No fun :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“