nejede AFN

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
stopa tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.11.2007 18:09
Bydliště: severak

nejede AFN

Příspěvek od stopa tdi »

Zdarec chlapaci potřebuju radu mam golfa 1,9 TDI AFN nemam žadný výkon turbo si spína kdy chce a nejede to ve vysokejch otáčkách,jsem s toho na prášky byl jsem i na vagu ale chlapek spěchal a moc to neprozkoumal byly tam jen 2*chyby a to nizký tlak,kdyz jsme zkontrolovaly jak tlači turbo tak jednou maka normal a po opakovaní vůbec nezačne tlačit,prosím uz jste se stím určo setkaly tak poradte je to muj mazlik

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede AFN

Příspěvek od Fantik »

Těch věcí co to může dělat je víc, chce to udělat pořádnou diagnostiku případně log z jízdy aby se vědělo co se tam děje, psal si o dvou chybách jedna nízký tlak a druhá?
Napiš odkud jseš a třeba někdo poblíž ti s tim pomůže. :wink:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede AFN

Příspěvek od fleer »

stopa tdi píše:Zdarec chlapaci potřebuju radu mam golfa 1,9 TDI AFN nemam žadný výkon turbo si spína kdy chce a nejede to ve vysokejch otáčkách,jsem s toho na prášky byl jsem i na vagu ale chlapek spěchal a moc to neprozkoumal byly tam jen 2*chyby a to nizký tlak,kdyz jsme zkontrolovaly jak tlači turbo tak jednou maka normal a po opakovaní vůbec nezačne tlačit,prosím uz jste se stím určo setkaly tak poradte je to muj mazlik
videl bych to budto ventil N75 KO, nebo nastavování lopatek na turbu.. víc u techhle motoru z 90% neni..
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede AFN

Příspěvek od kubiczek »

Nemáš děravou hadici od turba ke koleru ?

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede AFN

Příspěvek od fleer »

kubiczek píše:Nemáš děravou hadici od turba ke koleru ?
to by syčelo jak blázen..
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

stopa tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.11.2007 18:09
Bydliště: severak

Re: nejede AFN

Příspěvek od stopa tdi »

chlapi moc dekuji za rady uz jsem na to přišel je v haji ventil N75 zkusil jsem vzit hadičku a zoukal jsem tak dlouho az jsem ho rozhejbal ale stejně koupim novej nevite nekdo zakolik se da pořidit a kde mam hodně dobrou slevu v elitu tak tak chci zavolat v pondělí co mi řeknou jinak vam všem moc děkuji za rady

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: nejede AFN

Příspěvek od fleer »

stopa tdi píše:chlapi moc dekuji za rady uz jsem na to přišel je v haji ventil N75 zkusil jsem vzit hadičku a zoukal jsem tak dlouho az jsem ho rozhejbal ale stejně koupim novej nevite nekdo zakolik se da pořidit a kde mam hodně dobrou slevu v elitu tak tak chci zavolat v pondělí co mi řeknou jinak vam všem moc děkuji za rady
origo u VW/ teda spíše u škodovky stojí něco kolem 1600kč.. +- teda..
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Golfisko
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: nejede AFN

Příspěvek od Golfisko »

Na DieselPoweru nový za litr :wink:

stopa tdi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 19.11.2007 18:09
Bydliště: severak

Re: nejede AFN

Příspěvek od stopa tdi »

tak ta N75 to nebyla hruza je to vaha vzduch ale taky neni zrovna levna zatim vim jen o 3000kč co vy na to????

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“