Cukání motoru u tdi

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
RADA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.10.2007 21:42
Bydliště: Hradec Králové-Semily

Cukání motoru u tdi

Příspěvek od RADA3 »

Už to tady bylo,ale pořád to blbne a už nevím co mám zkusit,všechny filtry jsou nový,váha vzduchu ok,turbo ok,akorád nevím jak funguje přidávání plynu,na čerpadle je krabička je přidelaná 4 imbusama jestli neblbne zrovna to,když to začne cukat tak pomuže ubrat plyn a zase přidat,měl sem to na pc a nic to neukázalo.

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Davidofka »

No asi by to chtělo ještě napsat,jestli 66 nebo 81kw a jestli to bylo napojené na vag.Může to dělat ventil N75................

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Envio »

Není ta krabička Powerbox? Ten to může klidně způsobovat.. Nesprávný přisun nafty motoru bez závislosti na řídící jednotce.. :!:

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od phobos »

Envio píše:Není ta krabička Powerbox? Ten to může klidně způsobovat.. Nesprávný přisun nafty motoru bez závislosti na řídící jednotce.. :!:
Ty jsi asi jeste nevidel cerpadlo u TDIcka co basnik tim myslel toto
cerpadlo.jpg


RADA3 píše:Už to tady bylo,ale pořád to blbne a už nevím co mám zkusit,všechny filtry jsou nový,váha vzduchu ok,turbo ok,akorád nevím jak funguje přidávání plynu,na čerpadle je krabička je přidelaná 4 imbusama jestli neblbne zrovna to,když to začne cukat tak pomuže ubrat plyn a zase přidat,měl sem to na pc a nic to neukázalo.
Chtelo by to vice upresnit co je to za motor jestli to dela porad nebo jen nekdy atd..

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Envio »

Omlouvám se, spletl jsem se.. :roll: Když bylo napsáno krabička, tak jsem přesně nevěděl, co je tím myšleno.. Tohle mě nenapadlo.. :?

Uživatelský avatar
Grosino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Grosino »

Pokud vim ... tak ta krabicka je Regulator vstrikovaciho cerpadla ... kdyby byla v pr*eli tak by motor houpal na volnobeh nebo vynechaval ... pokud nehoupe ani nevynechava ale cuka pri jizde videl bych problem v samotnem cerpadle ... hlavne se nesnaz ten regulator oddelat :-) .. sedi to na desetiny milimetru a jakmile to rozdelas vyskace ti milion vecicek a uz to nikdy nedass dohromady ... ja osobne mam v pr*eli tenhle regulator ... ale kdyz uz tak necham udelat cele cerpadlo i s regulatorem ...

Uživatelský avatar
RADA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.10.2007 21:42
Bydliště: Hradec Králové-Semily

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od RADA3 »

PHOBOS JO TO JE VONO,NA TEN VOLNOBĚCH TO TROCHU HOUPÁ,je to 66kw,delá to jen někdy,co je to za ten ventil n75 a kde ho najdu.Na kolik přijde go čerpadla?

Uživatelský avatar
Grosino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Grosino »

Pokud to houpa mas stejnou zavadu jako ja ... postupem casu se to bude zhorsovat ;-) .. asi sem te moc nepotesil co ? :-( ... no to cerpadlo je ruzne ... muzes si ho nechat zrepasovat .. ani nevim na kolik to vyjde mam tucha neco kolem 6 000 Kč .. ale nejsem si jistej a cerpadla se pohybujou od 2500-8000 .. nekdy i vic ale to bych za to nedal ... problem je ten ze kupujes zajice v pytli :-( ... treba koupis novy a budes mit ten samej problem :-/ ... bohuzel ... ja tenhle problem budu resit na jare ted se mi do toho nechce .. zatim to jezdi tak co ... volnobeh houpa az to hejbe celym autem .. a za jizdy to cuka .. ( BTW na to cukani pomaha jizda na plnej plyn .. pak to necuka :-D takze to praktikuju dnes a denne :-D ) ... taky obcas vymacku spojku a znovu pustim .. ( plynule .. ne tak ze si cestujici rozmlatej noc o palubku :-D ) ... kdyz to vyresis dej vedet .. me to ceka ... bye GT

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od jordeeman »

Grosino píše:Pokud to houpa mas stejnou zavadu jako ja ... postupem casu se to bude zhorsovat ;-) .. asi sem te moc nepotesil co ? :-( ... no to cerpadlo je ruzne ... muzes si ho nechat zrepasovat .. ani nevim na kolik to vyjde mam tucha neco kolem 6 000 Kč .. ale nejsem si jistej a cerpadla se pohybujou od 2500-8000 .. nekdy i vic ale to bych za to nedal ... problem je ten ze kupujes zajice v pytli :-( ... treba koupis novy a budes mit ten samej problem :-/ ... bohuzel ... ja tenhle problem budu resit na jare ted se mi do toho nechce .. zatim to jezdi tak co ... volnobeh houpa az to hejbe celym autem .. a za jizdy to cuka .. ( BTW na to cukani pomaha jizda na plnej plyn .. pak to necuka :-D takze to praktikuju dnes a denne :-D ) ... taky obcas vymacku spojku a znovu pustim .. ( plynule .. ne tak ze si cestujici rozmlatej noc o palubku :-D ) ... kdyz to vyresis dej vedet .. me to ceka ... bye GT
tak podobne priznaky mam aj ja 81kw GIII tdi. uz som mal par krat zapisanu aj nejaku chybu k cerpadlu. Dela to obcas ale volnobeh kolise skoro stale jemne. mam 260 000 km :). A predchadzajuci majitel tam mal powerbox zrejme pred cerpadlom kedze boli tie vodice vsetky strihnute a spojene ted. Druhe cerpadlo som uz zohnal. Tak ked sa to nejak uplne sku...i ide tam to druhe.

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od Myš »

mě to teda jen cuká,ale v pátek si pro to jedu k doktoroj,tak sem zvědavá zda se mu to konečně podařilo odstranit a kdyžtak dám vědět :adr:
►►► VÝCHODOČESKÉ SRAZY ◄◄◄

Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí.... Obrázek

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od matasimek »

mě taky cukalo tdi, vento, vyreši ti to vstrik se snimačem zdvihu jehly, ja až při vymene vstriku zjistil, ze jsem mel utrepany dratek ktery k nemu vedl. sletoval sem to a vpohodě. Pamet zavad nic nepsala, coz mi prislo zajimave, zkontroluj kabelaž od snimače zdvihu jehly až k řidici jednotce. Jinak ventil N75 (u vzduch filtru,ovlada tlak turba) mam novy, stal kol 1000kč, ten ma vliv na ubytek vykonu pri 3000ot, uberes,pridas a jde dal, (pamet zavad pise tlak v sacim potrubi regulačni odchylka) Do čerpadla bych nelezl.

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od phobos »

Presne casto to dela ten ridici vstrik bud je ten dratek nekde podelanej nebo ten snimac uz je na ceste do pekla.

Uživatelský avatar
RADA3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.10.2007 21:42
Bydliště: Hradec Králové-Semily

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od RADA3 »

Kde ten vstrik najdu,někde na čerpadle?,kolik stál?A co je zas ten snímač,nebo je to to sam

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od phobos »

RADA3 píše:Kde ten vstrik najdu,někde na čerpadle?,kolik stál?A co je zas ten snímač,nebo je to to sam
Normal je to vstrik akorad je v nem snimac zdvihu jehly je na nem takovej plastovej krouzek a vede k nemu dratek.Novej stoji docela ranec nemusi to bejt nutne ono ,ale dela to pakarnu.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Cukání motoru u tdi

Příspěvek od boost »

Novej v originál servise něco málo přes 10000Kč. A ostatní myslim 7800Kč.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“