1.9 TD

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

martyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2008 12:06
Bydliště: He

Re: 1.9 TD

Příspěvek od martyr »

Chalani, dík za rady, ale radšej ako sebe to zverím do rúk odborníkovi zo servisu. Dnes ráno si po auto prišiel a odviezol si ho do servisu. Až budem vedieť čo to robilo, určite to sem napíšem, nech z toho niečo majú aj ostatní.

Edit: ono to je asi trochu zložitejšie, lebo dnes ráno to točilo a štartovalo bez problémov, takže si počkám na konečný verdikt od servisákov.

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 TD

Příspěvek od priwi »

Tak to treba nebude spínačkou, ale někde v kabelech, jak jsem to měl ja. Chce to hledat.

martyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2008 12:06
Bydliště: He

Re: 1.9 TD

Příspěvek od martyr »

Mno, dnes vytiahli imobilizér a dali mi auto na týždeň na skúšku. Že vraj to bol ich druhý tip. Tak som zvedavý.

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 TD

Příspěvek od colorconceptGT »

pekne....ale ved tebe nejde motor....mali ho vybrat a dat ti auto na skusku....
sorry neodolal som.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.9 TD

Příspěvek od priwi »

Ale když ti ani nesvítily kontrolky, tak to nebude imobilizérem. Dával jsem do Venta motor, na kterym byl imobilizér a všechno svítilo, jen jsem nenastartoval. Zkus sundat ten plast okolo volantu a mrkni se, jestli tam nejsou spojovaný kabely, jestli jo, bude to v nich. Já měl 2 spojený, nevim jestli to bylo origo, nebo to někdo udělal při napojování alarmu. Ale bylo to v nich.

martyr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 05.09.2008 12:06
Bydliště: He

Re: 1.9 TD

Příspěvek od martyr »

colorconceptGT píše:pekne....ale ved tebe nejde motor....mali ho vybrat a dat ti auto na skusku....
sorry neodolal som.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:cowb: pohodka, ale divne je, že od kedy tam nieje ten imob. tak to šlape, vôbec sa to neku**í. tak nvm, ale asi na tom niečo bude. može byť, že imob blokoval žhavenie, prívod paliva atď.

EDIT: Taakže mašina nežhaví, lebo nejde prúd od spínačky ku žhavičom. Síce mi to ukazuje, že žhaví, ale reálny stav je iný. Immob mám stále odpojený kvôli budíkom.


Naposledy oživil martyr v 23.09.2008 10:03

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“