GIII 1.9GTD - turbo v háji.. asi.. (Opraveno:)

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

GIII 1.9GTD - turbo v háji.. asi.. (Opraveno:)

Příspěvek od slexx »

Ahojte.. Mám GIII 1.9GTD z roku 1993. Teda já ho mám měsíc.. :D Vyzkoušel jsem ho naloženýho na dálnici do kopečka. A asi vtom hicu odešlo turbo.. Když jedu na 1/4 plynu,tak je to v pohodě,jak přidám,tak to nezrychluje,ale jen kouří jako Tatra815..
Chtěl jsem se zeptat,jestli jsou ty turba k mání.. A za kolik asi tak.. Slyšel jsem,že by tam páslo i turbo z Octavie. Z těch prvních,co měli výkon motoru 66kw..
Naposledy upravil(a) slexx dne 28.06.2006 18:36, celkem upraveno 2 x.

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: GIII 1.9GTD - tourbo v háji.. asi..

Příspěvek od Master »

slexx píše:Ahojte.. Mám GIII 1.9GTD z roku 1993. Teda já ho mám měsíc.. :D Vyzkoušel jsem ho naloženýho na dálnici do kopečka. A asi vtom hicu odešlo turbo.. Když jedu na 1/4 plynu,tak je to v pohodě,jak přidám,tak to nezrychluje,ale jen kouří jako Tatra815..
Chtěl jsem se zeptat,jestli jsou ty turba k mání.. A za kolik asi tak.. Slyšel jsem,že by tam páslo i turbo z Octavie. Z těch prvních,co měli výkon motoru 66kw..
Nejdriv bych prekontroloval vsechny hadice od turba, jestli jen nejaka nepovolila... Ze by se turbu neco skokem stalo pri normalnem provozu se mi nezda...

Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od slexx »

Zítra se na to ještě podívám s chladnější hlavou.. :roll:

Andre
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Dost pravděpodobně ti zůstala otevřená obtoková klapka, zkus jí vrátit zpět.
Pokud bude to turbo KO mám za 3,5t

Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od slexx »

Já se vtom nějak moc nevyznám.. Sundal jsem hadici od mezichladiče a fouká to jako nový.. Ani z toho nic nelítá.. Dřív,když šel motor do otáček,tak bylo to turbo slyšet.. Zítra se na to podívá známý.. ani nevím,kde je ta klapka.. :?

Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od slexx »

Tak známý neměl čas.. Jezdil jsem s autem na 1/4 plynu.. Nic moc jízda. Ale zjistil jsem,že to turbo je slyšet. Jenže už od volnoběhu do 1200ot. Pak už jen motor.. Když dám víc Plynu,tak to jen kouří.. Katalyzátor je vykuchaný. Poslední díl výfuku není.. 8) Asi to vypadá opravdu na nějakou klapku. Ujel jsem takhle 150km a olej z motoru nemizí. V týdnu stím budu muset něco dělat. Nedá se stím předjíždět. :roll:

Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od slexx »

Tak jsem pěknej vůl.. Dnes jsem prohlížel auto ještě jednou. Utrhl se mi silentblok,který držel trubku k intercooleru,čímž se uvolnila gumová spojka dole za nárazníkem. Že jsem si toho nevšimnul hned. :oops:
Teď už to zase lítá jako blázen..
Naposledy upravil(a) slexx dne 28.06.2006 18:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

Jak je možný že máš u TD intercooler? Já mám Vento GTD a mezichladič tam nemám a TNT ho tam taky neměl.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
slexx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešovsko

Příspěvek od slexx »

To tam dávala předchozí majitelka.. 8)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“