Hadice k řídící jednotce

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
vatapis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.09.2007 08:09

Hadice k řídící jednotce

Příspěvek od vatapis »

Zdravým vás pánové mám Golfa 3 1,9 TDI 66Kw naklápění lopatek nemám ale v sobotu padl do nouzáku při 3000 ot a pak ještě i dřív ale to auto se chytlo stačilo trochu ubrat zedvakrát a zase to jelo na hadice v sání se budu dívat až ve středu dřív se k tomu nedostanu ale přišel jsem na zajímavou věc (teda aspon pro mě nejsem automechanik ) pak jsem jel ke známému asi tak 10 kilometrů a zničeho nic to auto jelo jako neřízená střela normálně to točilo 4500 ot. A jelo to fak jak kráva když jsem otevřel kapotu tak jsem si všimnul že ta černá trubička co vede z paroch do řídící jednotky vysela jenom na chlupech toho opředení otázka zní než ta trubička praskla mohla řídící jednotka házet ty Chyby a padat do nuzáku protože když jsem zastavyl tak ta hadice už nebyla nasazená a v chytré knížce pro blbce (jak na to) jsem se dočetl že ta řídící jednotka podle toho dávkuje palivo tomu nerozumím přeci když turbo zvýší tlak v sání tak by ta řídící jednotka měla přidat více paliva a to auto by mělo být živější a né naopak nebo né
Předem děkuji
původně jsem dal ten dotaz na dieselpoweru a zastal jsem se tam jednoho který tam řešil ztrátu výkonu a místo aby mu poradily tak mu tam jenom psaly použij hledání a jiné canci to mě nas***o tak jsem tam napsal svůj názor a asi se semnou nikdo nebaví potom už se tam nad ním slitovaly a daly mu tam nějaké ty rady ale na mou otázku mi nikdo neodpověděl
JAK JE TO S TOU ŘÍDÍCÍ JEDNOTKOU TA HADICE BYLA ÚPLNĚ DOLE NEROZUMÍM TOMU NA NĚCO TAM TA HADICE PŘECI MUSÍ BÝT NEBO JE TAM JENOM TAK ABY TO VYPADALO SLOŽITĚ

:D

malim9am
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 10.06.2008 09:12
Bydliště: Zlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadice k řídící jednotce

Příspěvek od malim9am »

.. je to k snimaci tlaku sani, ktery je primo v jednotce .. kdyz je takto odpojena, tak si jednotka mysli, ze ma maly tlak v sani a nezreguluje turbo .. pak to turbo tlaci jak prase ..

vatapis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 27.09.2007 08:09

Re: Hadice k řídící jednotce

Příspěvek od vatapis »

JO TO JSEM POTŘEBOVAL VĚDĚT, TAKŽE TO PADALO DO NOUZÁKU UVULY TÉ HADICI NEŽ SE ÚPLNĚ URVALA ŽE TAKŽE OPATRNĚ NEŽ TO SPRAVÍM MÁM UŽ NOVOU HADICI TAKŽE JE DNES VŠECHNY VYMĚNÍM
JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI

malim9am
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 10.06.2008 09:12
Bydliště: Zlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Hadice k řídící jednotce

Příspěvek od malim9am »

.. no uvidis .. jestli puvodni pricina neni v tom, ze mas zatuhlou regulaci na turbu .. kazdopadne hadici vymen a uvidis ..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“