výfuk 1,9D

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL, Libang

Odpovědět
XXmass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 19.10.2008 20:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

výfuk 1,9D

Příspěvek od XXmass »

Dobrého dne pánové, potřeboval bych radu, prostě a jednoduše mám v háji výfuk na 1,9D (rez je holt svinstvo). Nechci rozhodně začínat s žádným tuningem, ostatně u tohohle motoru je to kapku zbytečný a auto mi slouží jako pracant, nikoliv jako okrasa. Ale k tématu, můžu samozřejmě objednat a nechat si výfuk spravit v servisu, poradíte ale někdo jakou značku zvolit? S čím máte zkušenost, co doporučíte? Jde mi o poměr cena-kvalita. Prostě aby to nestálo majlant, zároveň ale abych s tim třeba rok v poklidu jezdil (než to prodám a koupím si něco jinýho - snad... :D ).

Díky za všechny rady!
...je to lenoch diesel, práci ale zastane...a nikde mě (zatím) nenechal...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: výfuk 1,9D

Příspěvek od Bastard »

Bosal, sice to jsou nějaký polský kopie (ne origo z Němec), ale minimálně 3 roky to musí zvládnout http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?k ... bQ6PPJ9LOY& http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=uSh1tx& - zkontroluj si, jestli ty výfuky sedí, měly by být na 1.9D, ale ruku do ohně za to nedám, v katalozích můžou být chyby. :wink:

XXmass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 19.10.2008 20:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk 1,9D

Příspěvek od XXmass »

Jo, na Bosal jsem se díval i na Auto Kelly, ceny jsou podobný. Ostatně i teď je tam Bosal, takže by to asi i bez problémů sedlo na přední část, ta je naštěstí eště v pohodě. K Bosalu se tedy kloním, ale za další návrhy budu rád, jsou totiž i levnější a co si budem povídat, peněz není nikdy nazbyt. Ale pořád platí požadavek na rozumný poměr cena kvalita... :D
...je to lenoch diesel, práci ale zastane...a nikde mě (zatím) nenechal...

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk 1,9D

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Ale bacha,jak píše BIS,je Bosal a Bosal-PL-A h.ovno 3 roky,za rok šel do řiti.Tady se asi nevyplatí moc šetřit...
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: výfuk 1,9D

Příspěvek od Bastard »

Akorát Německej Bosal u nás moc neseženeš a když jo, tak ho vydatně zaplatíš... Já bych se toho polskýho Bosalu nebál, třeba na tom mjauto je maj celkem levný(jinde těží z toho, že lidi nerozeznaji PL-DE Bosal a nadsazují ceny). Jestli to chceš jak píšeš na ježdění na rok, tak tuto podmínku to splní určitě, 3 roky jsou průměr, co to vydrží, když si ho nevšímáš. Ostatní značky jsou lautr to stejný, ale kvalitativně o něco horší... V této cenové hladině nic lepšího neseženeš.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“