Posilovac rizeni

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Nejspis to tak bude. Musim se mrknout jestli tam to servo je a potom je to jasne. Dekuji vsem :wink:

Uživatelský avatar
Gabry
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižni morava

Příspěvek od Gabry »

to tam bude na 100 pro,mam taky AEE 97rok. Jen jde o zvyk,pred 5 letama jsem mel taky 120ku a presedal sem do golfa a zpet a tam je velkej rozdil,kdyz tedka presednu z Golfa do Fabky,je tam taky rozdil,je to trocha tuzsi (golf),ale nemuzu si stezovat,pohoda. Zkuste to utahnout bez zapnuteho motoru,jak psal nekdo vyse,to je sranda :lol:
brzká budocnost = něco většího a živějšího

Uživatelský avatar
Eagle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Eagle »

kdyz sem tak u toho mam 1Z z 96 a obcas mi prinde ze to toci lehceji a nekdy zase trosku unavene. Jednim prstem to opravdu nejde.A tak me zajima estli by to neslo nejak "zlehcit" do fitu chodim tim muze bejt maximalne to ze to nekdy neutahnu ani tak jak to je ted :)ale stve me ze vsechny luxusnejsi auta tocej volantem skoro ocima, proste se volant toci uplne lehounce, tak bych to taky rad v golfikovi :) tlaci to skoro stejne kdyz sem zkousel rejdy doprava doleva tak to je celekm v poho ale stejne by to mohlo bejt lehci ne ;) ?

Uživatelský avatar
Dag
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Dag »

a nemůže to bejt, že ti teče servo? Tím by se to taky dalo vysvětlit, protože , kdyby tam nebyl olej tak by to taky nešlo. Známímu to teklo a když se dostal pod hladinu tak nezatočil.

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

rozhodně tam servo dávali.. v 97 by auto bez serva asi neprodali.. zatoč si volantem bez motoru a pak s motorem a poznáš to hned.. ale určo ho má.. taky je možný, že je tam nějakej problém a servo neservuje tak jak by mělo, ale má ho určitě..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

Eagle píše:kdyz sem tak u toho mam 1Z z 96 a obcas mi prinde ze to toci lehceji a nekdy zase trosku unavene. Jednim prstem to opravdu nejde.A tak me zajima estli by to neslo nejak "zlehcit" do fitu chodim tim muze bejt maximalne to ze to nekdy neutahnu ani tak jak to je ted :)ale stve me ze vsechny luxusnejsi auta tocej volantem skoro ocima, proste se volant toci uplne lehounce, tak bych to taky rad v golfikovi :) tlaci to skoro stejne kdyz sem zkousel rejdy doprava doleva tak to je celekm v poho ale stejne by to mohlo bejt lehci ne ;) ?
buď rád, že jde jak jde, protože měkký posilovač stojí za prd, to je tak pro ženský do města na parkování, ale odezva od řízení NULA!, nemáš pořádnou odezvu od kol za rychlé jízdy, apod. osobně jsem absolutně spokojený s tuhostí serva u Golfa s motorem AEE.

Uživatelský avatar
Eagle
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Eagle »

ron píše:
Eagle píše:kdyz sem tak u toho mam 1Z z 96 a obcas mi prinde ze to toci lehceji a nekdy zase trosku unavene. Jednim prstem to opravdu nejde.A tak me zajima estli by to neslo nejak "zlehcit" do fitu chodim tim muze bejt maximalne to ze to nekdy neutahnu ani tak jak to je ted :)ale stve me ze vsechny luxusnejsi auta tocej volantem skoro ocima, proste se volant toci uplne lehounce, tak bych to taky rad v golfikovi :) tlaci to skoro stejne kdyz sem zkousel rejdy doprava doleva tak to je celekm v poho ale stejne by to mohlo bejt lehci ne ;) ?
buď rád, že jde jak jde, protože měkký posilovač stojí za prd, to je tak pro ženský do města na parkování, ale odezva od řízení NULA!, nemáš pořádnou odezvu od kol za rychlé jízdy, apod. osobně jsem absolutně spokojený s tuhostí serva u Golfa s motorem AEE.
ma\s recht premejslel sem a lepsi je kdyz netuhne automaticky pri rychle jizde ze je tuhel porad :) ale moh by meknout pri pomale jizde :)

Uživatelský avatar
tonda55
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava-Jih
Kontaktovat uživatele:

servo

Příspěvek od tonda55 »

ron píše:a já jsem přesvědčen, že AEE 97 ho mělo v sérii
taky si myslím že tam určitě je nebo bylo.

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Cau jestli nekdo muze tak at mi posle fotku jak presne to servo vypada....nejak to nemuzu poznat...je tam na me moc ruznych hadicek a nadrzek.... diky vsem :wink:

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

člověče, servo je i popsaný !!!!!
má zelený víko, je namontovaný za čelem na nosníku vedle baterky a je tam nápis SERVOLENKUNG a symbol volantu a vedou do toho dvě černý hadice :evil: :(

Uživatelský avatar
MadMax
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice a obcas Cheb:-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMax »

lepsi fotku motoru nemam. v krouzku to zeleny vicko je od nadrzky k servu a ta sipka ukazuje priblizne misto kde hledat servo. je to pod altikem dole :D
Přílohy
motor kopie.jpg
motor kopie.jpg (87.01 KiB) Zobrazeno 1247 x

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Hmm...tak to tam nemam.... a to mam Golfa III 1997 1.6 benzin ....

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

anebo máš paírovou 97 a zbytek třeba starší, toé se bohužel stává v čechách často...
ještě jsem neslyšel že by to 97 neměla, dokonce ani v rusku !

Uživatelský avatar
Alakhai77
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alakhai77 »

Podle me bude pravda asi ta, ze auto je 97 a motor je jiny...protoze na technicke me nemohl zjistit cislo motoru a ve velkem technicaku mam napsano "cislo nezjisteno" tak jsem s tim byl ve Volkswagenu a rekli mi ze ten motor odpovida..takze to asi nekdo predelaval...auto je dovoz z Nemecka tak to asi bylo bourane a menene cele rizeni atd....

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Já mám taky 1.6 AEE ale rok 95 a servo tam mám.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“