ABS

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
mbaud
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LBC,TU

ABS

Příspěvek od mbaud »

Potřebuju poradit. Zaparkuju auto,vše o.k. Po hodině nasednu,a najednou mi svítí kontrolka ABS,z ničeho nic. Nevíte v čem by to mělo být,nechce se mi to dávat na počítač. Asi před týdnem mi měnily všechny tlumiče,může to mýt na to vliv? Díky.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Kdyby jsi tu diagnotiku preci jen potreboval tak by mi po nedeli uz mela fungovat tak se ozvi

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Docela často se stavá že se zahnojej cidla muzes je zkusit ocistit

Uživatelský avatar
mbaud
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LBC,TU

Příspěvek od mbaud »

Zkusim se na ty cidla mrknout,ale je sucho,tak nevim jak by se zaspinily. Dost v zime me to zlobilo. Kolik budes chtit za diagnostiku?

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Hele, rozpoj kontakt na čidlech, prosříkni WD-čkem, znova přicvakni a hlavně změř si baterku, dolej destilkou a hodně nabij. Často bývá výpis z diagnostiky :

ABS - chyba jen sporadicky, slabé napětí!

Já to tak měl, vše OK a čas od času najednou blik a svítilo ABS...tak sem byl na diagnostice a pak dobil baterku a pohoda! A když to tak čtu co píšeš vypadá to na ten samej problém....
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Nejdriv to zkus jak pise RomeoMontek.Za diagnostiku :?: Nic :lol: Program mam tady od kluku zadara a kabel mi pujcí kamarad :lol:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

vento píše:Nejdriv to zkus jak pise RomeoMontek.Za diagnostiku :?: Nic :lol: Program mam tady od kluku zadara a kabel mi pujcí kamarad :lol:
Tak toho si cením!!!!!!!!!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

RomeoMontek píše:
vento píše:Nejdriv to zkus jak pise RomeoMontek.Za diagnostiku :?: Nic :lol: Program mam tady od kluku zadara a kabel mi pujcí kamarad :lol:
Tak toho si cením!!!!!!!!!
Dík. :) znáš to-chovej se tak jak chceš aby se k tobe chovali druzí :) ale v dnesní době jsem už na to parkrat dojel :roll:

Uživatelský avatar
mbaud
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LBC,TU

Příspěvek od mbaud »

Tak mi to odpoledne z ničeho nic zhaslo,tak nevím. Stejně ale asi prostříknu ty kontakty na čidlech. Baterku mám v poho,jezdím dlouhý trasy,tak se dobijí. Jinak dík za tu nabídku na diagnostiku,kdyby něco,tak se ozvu.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

vento píše:
RomeoMontek píše: Tak toho si cením!!!!!!!!!
Dík. :) znáš to-chovej se tak jak chceš aby se k tobe chovali druzí :) ale v dnesní době jsem už na to parkrat dojel :roll:
No já taky:-)..ale což stejně se tak snažím chovat dál....
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

mbaud píše:Tak mi to odpoledne z ničeho nic zhaslo,tak nevím. Stejně ale asi prostříknu ty kontakty na čidlech. Baterku mám v poho,jezdím dlouhý trasy,tak se dobijí. Jinak dík za tu nabídku na diagnostiku,kdyby něco,tak se ozvu.
Hele fakt to poodpojuj,je to na 5min každý kolo, dej rejd a zezadu kola to vyřešíš, prostříkni a zapoj...

A na baterku, hele já taky jezdil dlouhý trasy, téměř jen dlouhé a stejně začlo, konkrétně třeba když sem vymlel díru na rychlostní komunikaci a pak najednou zhaslo...

příčina : kontak + slabé napětí v baterce, prostě to ten altík nedobije naplno pokud je o něco míň nabitá... a přitom to startovalo jak má, vše jak má, vůbec by mě nenapadlo, že to bude baterkou... vážně,hoď si to do měřáku. navíc vlastně i ta baterka byla na 60ah a to bylo ok, ale teď když svítíš bylo by potřeba tak 62-65ah(a všimni si, že i výrobci tak začli dělat)...a proto i to vlastně vybíjení...

no uvidíš sám.

já si říkal ok, už abs nesvítí, tak to bude ok, najel sem 200km a zase blik...a po čase zase klid...až mě to začlo sr*t tak sem provedl co sem psal a klid už po cca 2500km!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
mbaud
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LBC,TU

Příspěvek od mbaud »

Tak já to teda prostříknu. Když dám teda rejd,tak to uvidím,jo. A jak to je zapojený,na závit nebo na nějakej cvoček? A jak si to udělal na zadních kolech,dá se k tomu dobře dostat? Díky.

Uživatelský avatar
mbaud
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LBC,TU

Příspěvek od mbaud »

Tak já to teda prostříknu. Když dám teda rejd,tak to uvidím,jo. A jak to je zapojený,na závit nebo na nějakej cvoček? A jak si to udělal na zadních kolech,dá se k tomu dobře dostat? Díky.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Naposledy upravil(a) vento dne 16.12.2006 21:32, celkem upraveno 1 x.

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

Nestriekaj to WDčkom, daj tam sprej na vodivé kontakty - napr kontox. WD je na rozhýbanie zahrdzavených spojov...a nie na vodivost!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“