zadní náprava golf III

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

pavel1270
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 18.12.2008 20:32
Bydliště: rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní náprava golf III

Příspěvek od pavel1270 »

zdar panove koukam na ty rady mel jsem to same jeden automechanyk mi doporicil koupyt novy trn a vymenit daj se ktomu koupit i slabe podlozky je to na 4rech sroubech jde to i docela dobre povolit vymenit popripade dat podlozku nasadit buben a hotovo delal jsem to a pod vrchni srouby dal podloyku a vpoho kola jsou ted rovne tak preji hodne stesti

vw golf MK 3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.02.2011 17:16

Re: zadní náprava golf III

Příspěvek od vw golf MK 3 »

davcatuma píše:
Georgino007 píše:Na zadní se dá podle mě hejbat jedině s tim uchycenim nápravy ke kastli a to ještě ne o moc. Pokud je křivá kastle nějak hodně tak to tim asi doladit nepůjde, jedině tam zvětšit ty díry no, ale to asi taky nějak výrazně nepomůže
Jo kastle vypadá že je křivá, ale potom tam asi napřidělám tu rovnou, na křivou kastlu. A sám ji asi doma nesrovnám... :-((
udelej si mezi kastlu a držak napravy vymezovaci podložku takcsilnou jak potřebuješ prvni ji přišroubuješ ke kastli a pak k naprave vlastne to bude neco podobneho jak vymezovaci podložky pod kola se zmenou rozteče ja jsem řešil podobny problem.

Uživatelský avatar
Robg3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 13.10.2011 08:16

Re: zadní náprava golf III

Příspěvek od Robg3 »

jak tam tu napravu mam osadit kdyz sem ji sundal i s drzakama? neni uz videt ani obtisk drzaku celej spodek je vyvarenej a nastrikanej? mam to tam dat bajvoko nebo mate nekdo nakou kutilskou vychytavku?
Co nevim rád se dozvim. Nikdo učenej z nebe nespadl!
GOLF 3 1,6 74 kw (AKS)
rob.subrt@gmail.com

Uživatelský avatar
ponyhoof
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 01.10.2014 16:15
Bydliště: Praha

Re: zadní náprava golf III

Příspěvek od ponyhoof »

Já mam také křívýho golfa :D ... asi opravdu záleží na tom, jak se němec vyspal. Auto mi nešmajdá, jede rovně. A prostě jedno zadní kolo je tak o 3cm venvitř 8)
Golf IV GTI TDI PD150
EX: Golf III TDI

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“