Moje nove kolecka ...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od death »

moc pekny.. jeste se chci zeptat,pro vas je to asi samozrejmost,ale ja mam karu chvilku,takze se v tom moc nevyznam. taky bych si chtel koupit na jare kola(hmm nevim jeste kdo mi na ne da..) a moc se nevyznam v tech rozmerech, tedka tam mam plechace 14ky,v technicaku, ze tam muzou bejt i 15ky.. mno a kdyz tam hodim treba 16ky jako tady kolega, nebudu mit nejakej problem? at uz technickej (budou skrtat o blatasy.. nevim) nebo s policii? dik za odpoved,vazne se v tom nevyznam..

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmix »

death píše:moc pekny.. jeste se chci zeptat,pro vas je to asi samozrejmost,ale ja mam karu chvilku,takze se v tom moc nevyznam. taky bych si chtel koupit na jare kola(hmm nevim jeste kdo mi na ne da..) a moc se nevyznam v tech rozmerech, tedka tam mam plechace 14ky,v technicaku, ze tam muzou bejt i 15ky.. mno a kdyz tam hodim treba 16ky jako tady kolega, nebudu mit nejakej problem? at uz technickej (budou skrtat o blatasy.. nevim) nebo s policii? dik za odpoved,vazne se v tom nevyznam..
Ja mam novy vyskove stavitelny podvozek tak neskrtam a uz nejezdim ve vice lidech tak je to v poho. Taky zalezi na vysce pneu (40,45,50). Kdyz jsem mel seriovy podvozek a uz spatne a unavene pruziny a tlumice tak jsem mel "15" s pneu 195 na 50 a ve vice lidech jsem skrtal. Podle toho v kolika jezdis lidech jak je na tom podvozek, atd ... Muzou tam byt i "17" ale vse je na ukor pohodli, to hlavne ... Pokud jezdis casteji tak doporucuji ty "15" s pneu 195 na 50 na 15. Jen dodam pro vsechny ze je to muj osobni nazor pro pripadne diskuze :idea:

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

death píše:moc pekny.. jeste se chci zeptat,pro vas je to asi samozrejmost,ale ja mam karu chvilku,takze se v tom moc nevyznam. taky bych si chtel koupit na jare kola(hmm nevim jeste kdo mi na ne da..) a moc se nevyznam v tech rozmerech, tedka tam mam plechace 14ky,v technicaku, ze tam muzou bejt i 15ky.. mno a kdyz tam hodim treba 16ky jako tady kolega, nebudu mit nejakej problem? at uz technickej (budou skrtat o blatasy.. nevim) nebo s policii? dik za odpoved,vazne se v tom nevyznam..
Ja mel 16ky na seriovym podvozku vzadu pri velkym propruzeni skrtly o lemy nebezpeci proroznuti gumy - vyreseno dorazy. Policajti mi na to nikdy nic nerekli..
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmix »

A s policii jak kdy, muze to byt v poho a taky treba nemusi, je to o lidech. Nemeli by treba vylezat s blaniku a tak (ET, pneu). Ale slysel jsem, ze kdyz treba zpusobis nehodu a mas tam jine pneu nez v TP tak Ti to nemusi proplatit (nekdo to tu psal). Pokud koupis nove dostanes tipovy list, ze jsou kola homologovane pro tve auto a zapisou je do TP. To je tak vse co o tom vim :)

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

vapada to hezky,ale kdyz mas stelovak tak to zkus stocit jeste k zemi. :wink:

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmix »

mara7518 píše:vapada to hezky,ale kdyz mas stelovak tak to zkus stocit jeste k zemi. :wink:
jj, ale po zime :wink:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

no co na to rict 8O

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od death »

dik za odpovedi.. tolik sem jich ani necekal :)

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

...

Příspěvek od Marty »

Schanim si taky 16-ky na druhy auto,na trojce mam 17-ky a sport. podvozek a je to sileny na denni jezdeni proto chci na novy auto 16-ky tak do 10tisic.....kde schanet?Poradte...vyber je velkej ale treba tyhle za 7 bral bych je hned!

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“