Rada - kola + gumy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

No nevim jak bych tam ty potenzy narval, ale o Turanze je uz rozhodnuto :-)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Pompier píše:No nevim jak bych tam ty potenzy narval, ale o Turanze je uz rozhodnuto :-)
nejde o značku ale o velikost :wink:


no být tebou mrknu sem

http://www.e-pneu.cz/katalog_pneu.php?v ... _re720&t=o&" target="_blank

Maj tam BRIDGESTONE Potenza RE720 za výprodejovou cenu 1634kč/kus ve tvém rozměru.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

no jo koukam :-) dik

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Taky nevypadá vůbec,ale vůbec špatně :? Je otázka, narovinu jestli ty 300 - celkem 1200Kč je na tý gumě tolik znát...teď si nepamatuju,jestli Turanza má ochranu ráfku....
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

tak Potenza je vyšší třída Bridgestonu oproti Turanze
My fast doesn´t like hondas * * * * *

thoomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od thoomas »

doporučuji Bridgestone Potenza RE720, už jsem sjel 2 sady, uplně neuvěřitelná na suchu.. A má i zesílenou patku, takže pokud to dáš alespoň na 7 palců ráfek tak vypadá super.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Martin IV. píše:tak Potenza je vyšší třída Bridgestonu oproti Turanze
Tak sem se koukal a Turanza nemá ochranu ráfku-takže když už budeš kupovat i kola kup radši tu Potenzu, má ochranu ráfku - líp to vypadá a navíc když škrtneš obrubák,nejde do jáje kolo...

tak změna, půjdu do Potenzy...1200dám abych aspoň trochu ochránil kola....

..navíc pokud objednáš i elektrony,tak na http://www.elektrony.cz" target="_blank chtěj za Turanzu 1390...

..kdybs elektrony objednal jinde, zkusil bych cinknout do nejlevnejsipneu, ze mam tuhle cenu, ze je sice kdyz budu objednavat i kola,ale ty budu,takze bud ti to daj za min nebo ne:-))))proste s nima vyjebat:-)
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

To Romeo:
Hele kdyz uz to tu tak rozebirame, koukal sem taky na tu ochranu rafku a obetuju ty prachy do toho (ne ze bych neumel parkovat :lol: - ale vis jak pucim to pritelkyni :lol: )
Jeste mi ted psal bracha jestli nechci zkusit tyhle kola od Alessia - jsou z Prestige Linie a jsou to F1 - vychazeji levneji jak ty Dezenty E (ktery sem chtel) a navic na ne mozna sezene jeste lepsi cenu. Je to rafek 7x15 ET38 - nevis jak je t s technicakem .. nechci si delat zbytecne problemy (do lemu by se to melo vejit v poho) dik
Přílohy
f1.jpg
f1.jpg (38.25 KiB) Zobrazeno 617 x

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Pompier píše:To Romeo:
Hele kdyz uz to tu tak rozebirame, koukal sem taky na tu ochranu rafku a obetuju ty prachy do toho (ne ze bych neumel parkovat :lol: - ale vis jak pucim to pritelkyni :lol: )
Jeste mi ted psal bracha jestli nechci zkusit tyhle kola od Alessia - jsou z Prestige Linie a jsou to F1 - vychazeji levneji jak ty Dezenty E (ktery sem chtel) a navic na ne mozna sezene jeste lepsi cenu. Je to rafek 7x15 ET38 - nevis jak je t s technicakem .. nechci si delat zbytecne problemy (do lemu by se to melo vejit v poho) dik

No jsou taky hezky!Hele vsechno je to o prachach...jak sou kvalitou netusim,jestli jsou kvalitnejsi ty dezenty nebo Alesia,myslim, ze budou tak nastejno...pak uz je to o tom ktery se ti libi vic a o prachach...

Vim jak je to s technicakem, ja mam od Artecu kola,tak mi dodali i DVD s technickym listem kol a tam sem nasel,ze to pasuje na my auto a s tim bys pak mel jit na STK,kde se udela a vyplni protokol a shode a s tim na inpektorat,kde se udela zaznam do technicaku...kolik to cely stoji netusim...odhad 400-600???

..jen vim,ze to sou 15",ktery sou v technicaku,byť s jinym ET, ale zadnej policajt uz nevi jaky ET v technicaku mam..takze bych to asi neresil clovece a na stk jel treba radsi na zimakach:-), ale nevim jestli by pak nekdo resil kdyby se neco stalo ze mas trochu jiny rozmer..guma je furt stejna 195/50/15 a vic nikdo podle me resit nikdy nebude...

..to je muj osobni nazor...

A jinak delas hasice jako doborvolnyho nebo permanent?? pokud jo, mas nejakej nick na http://www.pozary.cz.-" target="_blank)

p.s. jo a k parkování..jen počkej, ty umíš,ale jednou jedinkrát škrtneš a je to v piči:-)toho se bojím sám...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Ta cena za zápis je 50,-magistrat a tušim že chtěli 50,-nebo 150,- na technický.

Pompier je profi hasič a ještě aktivní!Tuhle mi psal že se v práci nudí jestli nechci něco zapálit :lol: :lol: (Honzo promin ale musel jsem tě prásknout :wink: )

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

vento píše:Ta cena za zápis je 50,-magistrat a tušim že chtěli 50,-nebo 150,- na technický.

Pompier je profi hasič a ještě aktivní!Tuhle mi psal že se v práci nudí jestli nechci něco zapálit :lol: :lol: (Honzo promin ale musel jsem tě prásknout :wink: )
tak čeká až pojedu do Liberce a rozstřelím to někde aby mě jel vyprosťovat....pak zapálím nemocnici a Honza bude jako v ráji.... :lol: :lol: P.S. A jestli mi Vento někde těma nůžkama škrábneš nebo si vezmeš z něho díly tak si mě nepřej!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

Vento ty smejde :lol: jo a za taden budou folie (ale vepredu nakonec slabsi)

To Romeo : Uz vis, ze sem profi :-) slouzim v Liberci.. Na pozary.cz obcas kouknu, ale neangazuju se moc :-)
K tomu skrtani, taky se toho desim :-) nejsem nadridic :lol: sem uplne obycejny uzivatel auta :-)
No a k tem kolum, jsou to 15" to sedi, ET 38 sedi, jen nevim jak je to se sirkou 7"

A ted sem mluvil s pneuservisakem a rikal, ze nekteri lidi nadavaji na Bridge, ze jsou moc tvrdy a on pry ma taky problem s nazouvanim ... nevi nekdo neco??

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

teraz som si zase pozeral tento prispevok a chcel som napisat, ze najlepsie z tychto su tie tretie nie prve, ako som pisal na prvej strane :wink: :wink: :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

Tak na rozlusteni naseho rebusu .. vyhraly kola Alessio F1 a k tomu nejpravdepodobneji Bridgestony Potenza :wink:
Ale klidne piste nazory dal :-)

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

tie su pekne
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“