Skripe riadenie

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Entrp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina,SK
Kontaktovat uživatele:

Skripe riadenie

Příspěvek od Entrp »

Zvlast pri lavom rajde a cim vacsi, tym je to horsie, sa ozyva skripot. Je to taky zvuk ako nejake gumove ulozenie o kov, alebo tak. Je to pocut v kabine, ale aj vonku. Kedysi to robila prava strana, prestalo to. Vtedy som myslel, ze je to horne ulozenie tlmica, lebo je dost rozbite, teraz to robi lava strana, podstatne viac, skumal som to a zda sa mi, ze to ide skor niekde zdola. Mal niekto takyto problem? Kde mam hladat pricinu? Myslite, ze to staci premazat, alebo nieco aj vymenit?

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

toto mi robil este favorit, zdalo sa ze to ide od spodu. Bolo to horne ulozenie tlmicov a zvuk sa prenasal do celej napravy. Menil som to vcera na felde, loziska do ulozenia stali okolo 50 kaček. Vymen to a uvidis...

Uživatelský avatar
Entrp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Entrp »

Hmm,no uvidim. Idem tam skusit aspon nieco streknut. Ak to stichne, je to ono. V blizkej dobe sa to chystam menit, aspon budem vediet..

Uživatelský avatar
Johanes21
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Johanes21 »

Ked to budes mat rozobrate tak skus premazat drzak stabilizatora.To je ta gumicka co je nasunuta na stabilizatore.Mne to robilo tiez a premazal som to a je to ok.Keby bolo vybite lozisko tak to zistis.vydvihni si auto pokyv s tlmicom .Ked je vsetko pevne tak lozisko je dobre.Inak tie loziska stoja okolo 1000sk.

Uživatelský avatar
Entrp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Entrp »

Loziska su v haji, to viem :lol: . Rozoberat to moc nejdem, lebo v blizkej dobe mi treba menit tlmice aj veci okolo, tak by som to robil dva krat. Inac nastriekal som len olej do ulozeni z vrchu od motora a stichlo to. Takze to bolo ono, aj ked sa zdalo, ze to ide zdola. Jasne ked to budem menit, uz premazem co sa da.. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“