Servo-surne prosim..

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
peter l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 18.01.2012 17:08

Servo-surne prosim..

Příspěvek od peter l »

Mam taky problem za ked idem s autom na rovinke,tak mi sa mi volantom hybe do prava do lava tych 20 stupnou,kolesa akoby jedna chcela ist dobrava a druha do lava,geometria je dobra,moze byt len asi servo vsak?? moze robit aj olej v serve ze je uz rietsi?????????

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od 11mAjA11 »

Taky by bylo dobré napsat jaké kola na tom jsou obuté, rozměr pneu, šířka disků, vzorek pneu, atd. ...

To tahání nemusí nutně znamenat že je servopumpa špatná, hodně dělají nesprávně nafoukané pneu, vůle na zavěšení..

To že je geometrie OK neznamená že nemůžou být vůle na zavěšení, dělal sem teď Almeru na které byly ůdajně měněné čepy a seřízená geo, čepy oba na kaši a geoška v dupě..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

peter l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 18.01.2012 17:08

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od peter l »

Tak pneu je 195/50 r15 je spravne nahustene na 2,2 volu nevidim nikde tlmice nove aj horne ulozenie gulove capy tiez dobre,silentbloky na ramene su tiez dobre a su z Audi TT,spodny cep teiz nevidno ze nieco vybite .....ked idem po nerovnej ceste tak volant normalne robi co chce tych 20stupnova na volante a pri brzdeni ani nehovorim,este skusim odklon,ale asi nebude stym tak neviem,vyzera to na prepustacie ventily v servoriadenii ale neviem ci pomoze vymena oleja.preto sa tu pytam ci nemal niekto podobny problem.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od 11mAjA11 »

Asi bych spíš vyšrouboval ventil co je u napojení hadice ( trubky ) je v něm sítko ( nebo mělo by být ) jestli není ucpané.
S tím olejem opatrně, když tam nenaliješ to originál co tam má být tak ti to zčne zanedlouho chcát..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

peter l
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 18.01.2012 17:08

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od peter l »

Ten ventil myslis priamo na radeni,...takze ma tam byt sitko ,staci vycistit a novy olej a uvidime .

Uživatelský avatar
Golf_TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od Golf_TDi »

11mAjA11 píše:Asi bych spíš vyšrouboval ventil co je u napojení hadice ( trubky ) je v něm sítko ( nebo mělo by být ) jestli není ucpané.
S tím olejem opatrně, když tam nenaliješ to originál co tam má být tak ti to zčne zanedlouho chcát..
Můžeš dát fotku toho ventilu prosím? Jaký olej bych měl dát. Chodí mi to nějak z tuha a to už jsem po výměně třech řízení a třech čerpadel.
Das auto.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Servo-surne prosim..

Příspěvek od 11mAjA11 »

A horní uložení resp. ložiska uložení tlumiče jsou měněné nebo aspoň prokontrolované a pořádně namazané?
Mě toto dělaly zadřené ložiska horního uložení tlumiče v kombinaci širokých kol.

Nicméně ventil je na servo čerpadle, je potřeba vyšroubovat šroub co drží tu trubku ( !nikoli hadici tam je jen koleno! ), šroub je průtokový tzn. při dotahování opatrně na odlomení, pak vyteče olej který tam je tzn. cca. 0.5l, tam kam se šroubuje ten šroub tak je vlastně ten ventil ( našroubován do čerpadla a šestihran je takový né moc vysoký na klíč tuším 22 ), když to vyšroubuješ vytáhneš sítko a nějaké další věci ( myslím i pružinku nebo něco ).
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“