Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
TOMY_HASKA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.12.2013 17:12

Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Příspěvek od TOMY_HASKA »

Mám problém chtěl jsem se zeptat co budu muset podstoupit v servisu když jedu po nerovnostech na pravé straně tak se ozívají rány z pravé strany a tahá mě to volantem na pravou stranu a když zase jedu přes levou stranu po nerovnostech tak to zase tak moc nemlátí a když přejedu podélně nějakou nerovnost(spomalovací prah) tak to udělá strašnou ránu a nebo když z něj sjedu pomalu tak při sjezdu to jak kdyby bouchne,jinak mám nové stabilizační tyčky ,ale kosti stabilizační mám starý a jsou značně opotřebované a dále jsem si všiml že pravé rameno mám ohlé začíná to u toho zadního silentbloku a táhne se to dopředu, potom dál, mám tam nějaké Al-ko tlumiče a zdají se mě nějaký divný,třeba když jedu přes díry tak přední čast jak kdyby byla strašně tvrdá a na pravé straně když vezmu za pružinu d tlumiče tak se hýbe tak prosím o radu na co jse mám připravit a co mě tam budou opravovat a kolik to asi bude stát?

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Přes internet na tu nápravu nevidíme.
Spodní čep,čep řízení.
Rameno,silentbloky ramene.
Horní uložení,tlumič.
mám nové stabilizační tyčky ,ale kosti stabilizační mám starý
Tomuhle nerozumím.
Každopádně po opravě Tě nemine geometrie cca 800-1000 Kč
Odkud jsi? Jestli to nemáš daleko,můžeme se na to podívat.
Obrázek

TOMY_HASKA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.12.2013 17:12

Re: Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Příspěvek od TOMY_HASKA »

Jsem z Brna

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Příspěvek od KOŠŤÁL »

350km
Obrázek

TOMY_HASKA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.12.2013 17:12

Re: Ohnuté přední pravé rameno,mlácení pří nerovnostech,trhání volantem do prava

Příspěvek od TOMY_HASKA »

To je daleko ,škoda,budu to muset dát do nějakého místního servisu a modlit se aby to nestálo ranec :(

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“