tlumiče KYB mlácení podvozek pomoooooc

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Tomy8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.01.2014 19:45

tlumiče KYB mlácení podvozek pomoooooc

Příspěvek od Tomy8 »

Zdarec mám prozbičku ,tak konečně jsem si udělal radost a koupil jsem si přední nové tlumiče(KYB) i z pružinama(KYB) a horním uložením a nové stabil. kostky,geometrie samozřejmost no a když jedu do levo točivé zatáčky a je tam nějaký menší hrbolek nebo díra v té zatáčce, prostě jak to auto je v tom náklonu tak se ozve rána jako prase od pravé strany jako kdyby ty tlumiče šly na doraz,ale z volantem mě to netrhne a nic a stopu to taky drží krásně ,tak čím by to mohlo byt už fakt jsu zoufalej už jsem do svího venouška nasipal hodně peněz a výsledek je pořád skoro stejnej,tolik mechaniků už to vydělo a pořád to samí dokola,peníze,peníze,peníze,nic jiního je nezajímá,tak prosím o radu nebo rychlí servis,děkuji.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: tlumiče KYB mlácení podvozek pomoooooc

Příspěvek od 11mAjA11 »

Bydliště , motorizace,atd..

Což takhle čepy, silentbloky ramen, atd atd...

Zajet na STK fláknout kilo nějakýmu technikovi a poprosit ho aby to trochu potahal na deskách a budeš vědět hnedka co tam je špatně..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Tomy8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 04.01.2014 19:45

Re: tlumiče KYB mlácení podvozek pomoooooc

Příspěvek od Tomy8 »

No skusím to na tom STK ,jinak bydlím Brno venkov a je to vento 1.9TD 55kw rv.92
A ty čepy mě všude tvrdily že jsou dobrý a ty silentbloky ramen mě ten poslední tvrdil že jsou taky good ,ale já osobně nevím jak bych to poznal ale když jsem lehl pod auto a zahejbal jsem z ramenem nahoru a dolů u toho silentbloku tak tam nějaká menší vůle je,jako z vrchu dolů jse to málinko hýbe.

cvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 12.05.2013 19:19
Bydliště: Brünn

Re: tlumiče KYB mlácení podvozek pomoooooc

Příspěvek od cvaj »

hele,STK dobře,ale bacha na to,co Ti tam řeknou...
onehdá k nám poslali chlápka z STK,že má špatnej čep řízení,bylo to napsaný i v protokole,ale když jsme to hodili na zvedák,tak čep řízení byl v pohodě,ale byl úplně na kašu čep ramene...
takže tak.
Nové díly na cokoliv
----------------
http://www.ebezo.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“