nedotáčivé!Trhání volantu!nevrací se volant...atd!

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Džej
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 26.01.2014 15:42

nedotáčivé!Trhání volantu!nevrací se volant...atd!

Příspěvek od Džej »

Zdar Klubáci jsem tu zas ,to moje Vento je běh na dlouhou trať ,tak vezmu to popořadí:

pří zatáčení pod plynem mě předbíhají přední kola je to nedotáčive a tahá mě to z volantem na tu stranu kam zatáčím a když zatáčím tak se mě nevrací volant a jel jsem po dálnici kolem 110 a auto mě začalo lítat doleva a doprava,musel jsem to vyrovnávat,nikdy před tím mě to nědělalo ,možná to bude tady tohle:

1.mlátilo mě přední horní uložení na pravé straně tak jsem ho vyměnil jenom to jedno (na druhé straně mám také celkem nové uložení ,ale zjistil jsem,při výměně toho pravého, že levé a prave uložení se od sebe liší ,že to pravé zapadá přímo na ložisko co se opírá o tu železnou misku a to levé má délší důlek a tím pádem to nezapadne až na ložisko)před výměnou všechno fungovalo jak má a chvíli po výměně taky
2.před tím když jsem měnil tu celou sadu toho uložení i s tlumičama tak jsem dělal geometrii a teď po výměně toho pravého uložení jsem jí neudělal,je drahá jak prase!
Tak co si o tom myslíte?

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: nedotáčivé!Trhání volantu!nevrací se volant...atd!

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Že máš vyměnit obě uložení a před tím,než uděláš geometrii ,tak zkontrolovat všechny vůle na nápravě
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“