ABS - bacha na to

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

ABS - bacha na to

Příspěvek od TNT »

Uz nekolikrat se tady i na starym foru resil problem s ABS,kdy kopalo do pedalu i pri zastavovani na suchy silnici...Dojizdeni na semafor,zastaveni auta...Zkousel jsem merit cidla,kontrolovat kabelaz,byl jsem u VW na diagnostice..Kde nic tu nic.Uz jsem z toho byl zoufalej,nevedel jsem co s tim.....Vcera jsem daval kotouce a brzdovy desticky a pritom jsem narazil na tohle: Pravy predni cidlo bylo asi tak o 1mm dal od toho snimaciho kotouce,nez ma byt...Tohle byl problem,kterej jsem nemohl za cca 1,5 roku vyresit... :roll: :D ...Davejte si na to pozor,nez vyhodit prachy za nejakou kravinu,kterou to nebude.... :wink:

Uživatelský avatar
hodys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 809
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hodys »

tak to muselo být asi na hranici snímatelnosti a občas to házelo divný signály, protože když to dáž daleko tak je to jako by tam čidlo nebylo a rosvítí se kontrolka..
Passat B8, Passat B7

BMW R1150 GS http://www.mvautoservis.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

hodys píše:tak to muselo být asi na hranici snímatelnosti a občas to házelo divný signály, protože když to dáž daleko tak je to jako by tam čidlo nebylo a rosvítí se kontrolka..
jj bylo to asi fakt na hranici,protoze kontrolka vubec nesvitila...:)...Ale jsem rad,ze uz je po vsem a auti muze jit v klidu ke svymu novymu majiteli... :wink:

Uživatelský avatar
Endy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ

Re: ABS - bacha na to

Příspěvek od Endy »

TNT píše:Uz nekolikrat se tady i na starym foru resil problem s ABS,kdy kopalo do pedalu i pri zastavovani na suchy silnici...Dojizdeni na semafor,zastaveni auta...Zkousel jsem merit cidla,kontrolovat kabelaz,byl jsem u VW na diagnostice..Kde nic tu nic.Uz jsem z toho byl zoufalej,nevedel jsem co s tim.....Vcera jsem daval kotouce a brzdovy desticky a pritom jsem narazil na tohle: Pravy predni cidlo bylo asi tak o 1mm dal od toho snimaciho kotouce,nez ma byt...Tohle byl problem,kterej jsem nemohl za cca 1,5 roku vyresit... :roll: :D ...Davejte si na to pozor,nez vyhodit prachy za nejakou kravinu,kterou to nebude.... :wink:
Prosimtě draku jaká tam má být ta mezera mezi kotoučem a čidlem díky.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS - bacha na to

Příspěvek od TNT »

Endy píše:Prosimtě draku jaká tam má být ta mezera mezi kotoučem a čidlem díky.
No hele ja bych nedaval vic jak 2mm mezi tim magentem a kotouckem...Staci trosku ubrousit ten kovovej krouzek co je na nem to cidlo. :wink:

Uživatelský avatar
Endy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ

Re: ABS - bacha na to

Příspěvek od Endy »

TNT píše:
Endy píše:Prosimtě draku jaká tam má být ta mezera mezi kotoučem a čidlem díky.
No hele ja bych nedaval vic jak 2mm mezi tim magentem a kotouckem...Staci trosku ubrousit ten kovovej krouzek co je na nem to cidlo. :wink:
No mrknu na to díky za info písnu jak jsem dopadnul

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS - bacha na to

Příspěvek od TNT »

Endy píše:
TNT píše: No hele ja bych nedaval vic jak 2mm mezi tim magentem a kotouckem...Staci trosku ubrousit ten kovovej krouzek co je na nem to cidlo. :wink:
No mrknu na to díky za info písnu jak jsem dopadnul
Tu vzdalenost jsem mel asi tak nejak na hranici,pac kdyby to cidlo bylo jeste dal,uz by to hodilo chybu a nebo by to kopalo do pedalu i ve vetsich rychlostech..Takhle to snimalo kraviny jen pri malych...Koukni na to a dej vedit,zajima me jak jsou na tom ostatni...:)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“