Ochrana spodku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Lukáš.R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.06.2013 11:28

Ochrana spodku

Příspěvek od Lukáš.R »

Zdravim!
Mám dva dotazy. První je, jestli někdo z vás neřešil nějakou mechanickou ochranu spodku na VW golf/vento. V poslední době jezdím hodně na střelnici, kam se musí po lesní cestě a často chytám spodkem. Přemýšlel jsem nad nějakým šusplechem pod motor, a taky o nějakém krytu na brzdové trubičky a palivové vedení. Nepokoušel se někdo z vás o něco pobobného?

A druhý dotaz - chtěl bych si dodělat mlhovky do těch "falešných" světlometů dole na nárazníku. Mlhovky bych sehnal, co ale potřebuji dále? Jiný spínač světel, relátko? Má smysl se do toho pouštět?

Předem díky za odpovědi, Lukáš.

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Ochrana spodku

Příspěvek od Jarda S. »

spínač světel, relé a kabeláž
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Lukáš.R
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 03.06.2013 11:28

Re: Ochrana spodku

Příspěvek od Lukáš.R »

Super! A tyto díly by měly jít standartně sehnat třeba na vrakáči? Počítam že nové budou stát randál. Dávaly se mlhovky tak nějak standartně, nebo to měla jenom malá část vozů?

vlado 14
Závodník
Závodník
Příspěvky: 531
Registrován: 19.04.2012 09:44
Bydliště: SK-OKRES MY

Re: Ochrana spodku

Příspěvek od vlado 14 »

mal som davnejsie golf III,tiz som dorabal hmlovky,kabel bol vyvedeny(asi predpriprava) v motorovom priestore nad chladicom taky gulaty vetsi steker,odtial som to napojil na hmlovky,vypinac som ani nemenil

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Ochrana spodku

Příspěvek od 11mAjA11 »

Laskavě si řešte elektriku v patřičné sekci!
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“