Při přejetí nerovnosti něco vrže - novy sport. podvozek TA Technicx

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Eqwidirium
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 30.07.2013 20:20

Při přejetí nerovnosti něco vrže - novy sport. podvozek TA Technicx

Příspěvek od Eqwidirium »

Tak mělo by vše bejt v pořádku dělali mi to v servisu ale nedávno jsem to projel pořádně zatačkama a daval tomu tak to dá se skoro prestalo a ted to zase trosku děla hlavně čím větší zima tím to děla víc

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Při přejetí nerovnosti něco vrže - novy sport. podvozek TA Technicx

Příspěvek od 11mAjA11 »

T4 píše: jsem u výrobce (tačko) v Německu každý týden, vidím co a jak tam chodí - nebudu ti ani nikomu jinému vysvětlovat že se mýlíš

pokud za vším vidíš Čínu, je to další chyba, např. všechny pružiny co nabízí tačko jsou z produkce švédské firmy Lesjöfors (něco si o nich zjisti a pak srovnej TA a JOM)

Pružina je pružina a tlumič je tlumič.
Nikomu není divné že kompletní podvozek je levnější než STD tlumiče renomované značky ?
Proč to tak je? vysvětlí mi to tedy někdo, kdo je v tom tak zasvěcen??

Jak sem psal je mě jedno kdo co kupuje, co mu to na autě bude dělat a jak dlouho to vydrží funkční..
Já sem koupil V-Maxx od kterého sem nečekal že vydrží víc než rok protože byl už jetý a zatím funguje.
Nepočítal sem že bude na autě 100tkm jako originály od výroby takže až umře tak koupím STD nasadím snížené pružiny od Apexi a budu zase jezdit na staticu který mi předtím fungoval v pohodě.

Znova opakuju že je mě jedno co si lidi kupujou a čemu lidi věří, já jen říkám ať nečekají hitparádu za ceny, které se ty podvozky prodávají a řeči typu že nemám na podvozek 30t mě už absolutně nezajímají, když na to nemám, tak si to nemám kupovat a nebo se smířit s tím že koupím to na co "mám" a počítat s tím, že to nebude hitparáda, ale ne že si bud nalhávat jak je to super a perfektní to musíš uznat sám..
Proč základní verze HP na obyčejného Favorita stojí 14 500,- ?

To je jedno, je to fakt zbytečná hádavá, nemá to smysl, lidi to kupovat budou a to je důležité.

Nic proti nikomu nemám a v cenách za kolik se kde co vyrábí a v jaké kvalitě to je se tak trochu orientuju, to se neboj, už ani značky renomované a opravdu etalony kvality, nevyrábí produkty ve své původní domovině založení..

:wink: :wink: :wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“